Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2014, 21:23   #1
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
[Dary Anioła] Ku chwale Raziela

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=aHjpOzsQ9YI[/MEDIA]


"Nie widziało się miasta,
dopóki nie zobaczy się szklanych wież Alicante."

Staliście w wielkiej sali, wokół was zgromadzenie byli członkowie Clave. Przed wami stał Konsul, wysoki o ziemistej skórze i ciemnych włosach. W rękach trzymał jeden z Darów Anioła - złoty Kielich z bogatymi zdobieniami.

- Przyjmijcie moje pozdrowienia i gratulacje. Zostaliście wybrani by stać się Nephilim. Za chwilę dostąpicie zaszczytu napicia się z Kielicha Anioła, przyjmiecie krew anioła i staniecie się Nocnymi Łowcami. Waszym zadaniem będzie ciągła walka z siłami ciemności, które próbują wkroczyć do tego świata. Będziecie także utrzymywać pokój w Świecie Cieni – ukrytym społeczeństwie magii i stworzeń magicznych, oraz pomożecie ukrywać go przed Przyziemnymi. A teraz złóżcie przysięgę:


"Przysięgam:
Będę Mieczem Raziela, przedłużeniem jego ręki, która powala zło.
Będę Kielichem Raziela, oferując swoją krew dla dobra misji.
Będę Lustrem Raziela; gdy wrogowie mnie ujrzą, pozwól im zobaczyć Twoją twarz w mojej.

Obiecuję:
Będę służył z anielską odwagą.
Będę służył anielskiej sprawiedliwości.
I będę służył z anielską łaską.

Dopóki nie umrę, będę Nephilim. Oddaję się Przymierzu jako Nephilim, i oddaję swoje życie i swoją rodzinę Clave w Idrisie."






Witajcie w rekrutacji do sesji dziejącej się w świecie stworzonym przez Cassandrę Clare. Seria książek, która będzie nas interesować to Dary Anioła, ale nie wymagam od graczy znajomości książek. Zalecane natomiast byłoby, żeby chociaż obejrzeli film Miasto Kości, żeby załapać o co chodzi, kim są Nephilim, kim Podziemni a kim Przyziemni. Służę też pomocą w przypadku pytań i wątpliwości co do świata.

Oczekuję kart tylko i wyłącznie Nocnych Łowców, nie można grać wampirami, faerie i całą resztą podziemnych. Nie można także grać ludźmi. Chciałabym utrzymać taki klimat jak książki i film - trochę akcji, trochę intryg i trochę romansów (ale to ostatnie już w dużej mierze zależy od graczy). Powiązania postaci mile widziane, możecie nawet wszyscy grać jako rodzeństwo jak na moje Możecie też być swoimi parabatai (kto nie wie: można mieć tylko jednego parabatai i nie można być w nim zakochanym). Czas i miejsce akcji to Gdańsk, Sierpień 2007, w czasie akcji książki Miasto Popiołów. Czyli Valentine ma już kielich, ma miecz, teraz chce dopełnić rytuału. Ale nie liczcie na spotkanie postaci z książek, biorę tylko świat i historię, wy tu macie być bohaterami. W Gdańsku znajduje się główny Instytut na terenie Polski, stąd takie miejsce akcji.

Odnośnie postaci:
  • Imię i nazwisko - z założenia Nocni Łowcy przyjmują dwuczłonowe nazwiska jak Nightshade czy Blackwell. Możecie mieć angielskie nazwiska, albo polskie, wtedy byłoby to coś w stylu Złotousty, ale sama nie wiem czy to by dobrze brzmiało Decyzja należy do was.
  • Wiek - 18+, żeby być pełnoprawnym członkiem Clave trzeba być dorosłym
  • Wygląd plus zdjęcie/obrazek
  • Historia – jak to się stało, że jesteście Nocnymi Łowcami? Nie musi być tak jak we wstępie, że zostaliście przemienieni przez kielich, mogliście się po prostu nimi urodzić.

Polecam dwie stronki:
Skarbnica wiedzy: The Shadowhunters' Wiki
Kawałek Kodeksu: BN.com | NOOK Book (eBook) Sample of The Shadowhunter's Codex by Cassandra Clare
Oprócz tego książki i film oczywiście

Przyjmę około 4 graczy, decydować będzie oczywiście jakość kart. Proszę o przesyłanie ich na PW. Czas do 10 kwietnia, potem ja mam parę dni na rozpoczęcie i pierwszy post powinien pojawić się około 13 kwietnia. Chciałabym, żeby po moim poście gracze odpisali w ciągu 5 dni, choć wiem, że to różnie bywa...

Na pewno macie pytania więc śmiało, czekam na komentarze
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline