Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2014, 00:36   #335
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Ja tam wiem tylko, że to brat mojej kumpeli Nadia Grigorijewny Krysa. Nawet, jeżeli masz racje to wy nie macie prawa go zabijać, jeżeli rzeczywiście kapuś to oddajcie go innym szczurom i niech go osądzą. Czy naprawdę chcesz wojny z całym szczurzym stadem? A tak to się pewnie skończy jeżeli będziecie samowolnie mordować innych członków ich stada - Sasza może i był szaleńcem ale nie samobójcą. Wiedział, że sam jeden nie pokona wilkołaka, więc próbował przemówić mu do rozsądku.

- Jeżeli to rzeczywiście kapuś to już żeście się dość zemścili, pora go oddać rodzinie a jeżeli choć część tego co Krysa mówiła o ich rodzinie jest prawdą to rozszarpując tego kapusia zrobiłbyś mu przysługę na którą nie zasługuje - Argumentował.

- A tak w ogóle to gdzie my jesteśmy? - Nie można powiedzieć żeby był wystraszony, ale z pewnością zaniepokojony.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 29-03-2014 o 23:14.
Brilchan jest teraz online