Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2014, 10:59   #1
Gruandotrop
 
Gruandotrop's Avatar
 
[Wojna Bogów] Początki nowych imperiów.

Mapa

Początki nowych imperium. Na Grangeri od wielu set lat, rozwijały się nowe gatunki zwierząt i istot rozumnych. Były to dzikie, plemiona oddające część znajdującym się w okolicach, duchom natury. Nie minęło jednak wiele czasu, by bogowie zaczęli pojawiać się ze wszelkich stron, kuszeni propozycją pozyskania nowych wiernych. Bogowie natomiast, przynieśli ze sobą zło i dobro, anioły i demony. Kim okaże się twój bóg? Czy będzie łaskawy dla wiernych, czy też będzie zasiewał w ich sercu ziarno strachu?
********************************
Mini FQ.

1. Czym jest Wojna Bogów?
Wojna Bogów, jest darmowym silnikiem RPG, w którym gracze wcielają się w role, bogów których celem jest zdobycie władzy nad światem, w którym się znajdują.

2. Za co dostaje się punkty doświadczenia?
Punkty doświadczenia, dostaje się za boskie osiągnięcia, zdobywanie wiernych, potyczki awatarów i potyczki między samymi bogami. PD można wykorzystać natomiast na umiejętności i zdolności.

3. Jak to będzie wyglądać?
Na forum, będzie umieszczony główny link w, którym bogowie mogą dyskutować ze sobą, wymieniać się itd. Natomiast każdemu z graczy, wyślę gdoc'a w, którym będzie pisał swoje działania względem wyznawców.

4. Czy w tym Systemie jest MG?
Tak. W odróżnieniu od dosyć znanych Władców Stworzenia, MG występuje. Jego zadaniem, jest tworzenie specjalnych okazji, kierowanie zachowaniem wyznawców i proroków.

5. Gdzie znajdę Wojnę Bogów?
Aktualnie wszystkie ,,Oryginalne" linki wygasły.Tutaj jest wersja na dysku google.

6. Kim są wyznawcy, czy mogę mieć innych?
Podstawowymi wyznawcami są ludzie. Jednak zaleta ,,Sojusznik" umożliwia posiadanie wyznawców innej rasy. Tutaj mały spis innych rozumnych ras, wraz z kosztem.

- Elfy- 10 pm
- Krasnoludy- 10 pm
- Orkowie- 20 pm
- Gobliny- 10 pm
- Jaszczuroludzie- 20 pm
- Trolle- 30 pm
- Wilkołaki(Przemieniają się kiedy chcą, posiadają 3 formy(Człowiek, Hybryda i Zwierze), Podczas pełni księżyca nie panują nad sobą, nie są odporni na inne metale)- 30 pm
- Minotaury- 30 pm
- Rybilud- 20 pm
- Syrenilud- 20 pm
(jak macie, propozycje co do ras to pisać, na pw[rasy NIE naturalne odpadają])
W przypadku innych, pytań pisać.

7. W Jakich czasach dzieje się sesja?
Sesja zaczyna się w realiach prehistorycznych, rasy żyją w niedużych osadach i dopiero zaczynają dawać podwaliny, pod budowę miast i większych społeczności?
Czas trwania rekrutacji do końca Kwietnia, liczba graczy z początku od 4-6 (z czasem, możemy zwiększyć liczbę bogów). Tempo odpisu: 2 w tygodniu?

Karta Postaci:
Imię Postaci:
Tytuł:
Domeny
Poziom Mocy:
Artefakt: (ja losuje)
Punkty Doświadczenia: 0
Punkty Cudów: (ja losuje)
Boskie Umiejętności:
Wady i Zalety:
Słaby punkt:
Kartę wysyłamy na PW.

Gracze:
Rycerz Legionu- Xardimizirox
Arn- Roarke
Korwinlk- Laskan


PS: Moja pierwsza prowadzona sesja na Lastinn..
 

Ostatnio edytowane przez Gruandotrop : 20-04-2014 o 21:17.
Gruandotrop jest offline