Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2014, 10:50   #2
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Pojawiły się pierwsze pytania na PW, więc spieszę odpowiadać, może się przydać także innym.

1. Kto ze środowiska nadnaturalnego liczy się w Gdańsku (miejscowe VIPy)?
Na terenie Gdańska zdecydowanie najsilniejszą grupą są Nocni Łowcy. W Gdyni znajduje się kryjówka wampirów, na czele tamtejszej bandy stoi niejaki Kris, długowieczny wampir, który pamięta jeszcze czasy pierwszej wojny światowej. W Sopocie natomiast swoje miejsce spotkań mają wilkołaki, na których czele obecnie stoi Marek, który przewodzi im już od 5 lat. Z żadną grupą nie ma większych problemów. W pobliżu nie ma żadnych grup Faerie. Czarownicy są nieliczni, ale Instytut wie gdzie ich szukać.

Na czele Instytutu stoi Dawid Cieniem Okryty. Jego ksywka wzięła się z tego, że na ciele ma cienisty ślad, który pozostawił mu na pamiątkę jeden z demonów, z którymi walczył.

2. Od ilu lat działa Instytut i kto był jego założycielem/ami?
Obecny Instytut powstał niedawno, w miejscu gdzie obecnie znajduje się opuszczony szpital psychiatryczny, a w takim razie tym wydaje się być dla Przyziemnych. Działa na tą chwilę dopiero 10 lat. Poprzedni znajdował się w innym miejscu, ale został zaatakowany i spłonął, wraz z tamtejszą głową Instytutu. Wtedy przeniesiono siedzibę i Dawid został wybrany by nią zarządzać. Pierwszy Instytut działam na terenie Gdańska od początków XXw. i założył go, powiedzmy Alastair Carstairs, choć oczywiście takiej informacji w książkach nie ma, ale zaszalejmy

3. Jak to ze światotworzeniem? Można sobie pozwolić na jakichś NPCów jak rodzina czy znajomi?
Jak najbardziej! Nie ma w sumie wymyślonej tej części świata w żadnej z książek autorki, więc mamy dowolność Ja też dopiero wymyśliłam ogólny zarys i mam nadzieję, że dorzucicie się do stworzenia fajnej społeczności Nephilim w Gdansku

4. Jak obszernej historii oczekujesz?
Całkowicie obojętnie, kiedy ja pisze kartę nie przekracza ona na ogół jednej strony A4. Chciałabym tylko wiedzieć skąd się wzięliście i kim jesteście

5. Jak się będzie miała sprawa z dociem?
Doc oczywiście będzie, to chyba najlepszy sposób na prowadzenie wspólnych akcji i rozmów.

I jeszcze jedno, bo nie napisałam o tym wyżej. To będzie storytelling, ale w pewnych sytuacjach może rzucę sobie kostką, obliczając najpierw prawdopodobieństwo
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline