Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2014, 01:25   #17
Bakcyl
Banned
 
Reputacja: 0 Bakcyl nie jest zbyt sławny w tych okolicachBakcyl nie jest zbyt sławny w tych okolicach
Napisałeś mi, że pisałeś ten temat poważnie? Ok, ale od wyrażania swoich życzeń jest inny temat w innym dziale. W co byś zagrał - to nie tu.

A teraz pokażę ci, dlaczego twój temat jest trollingiem:

Cytat:
Temat inspirowany (Przemoc, gwałt, okrucieństwo w sesjach RPG)tematem, w którym pojawiły się 2 ciekawe stanowiska:
1) Nie irytuj się to tylko gra.
2) Warunki i granice takich zabiegów powinna regulować umowa społeczna danej rozgrywki.

Sądzę, że można pogodzić te stanowiska przez stworzenie trybów RPG/PBF przeznaczonych do wyżywania się:
Więc chcesz godzić ze sobą dwa zazębiające się stanowiska? Bardzo interesujące. Tylko po co, skoro one są zgodne nad wyraz i oba maja służyć temu samemu celowi - zminimalizowaniu szkód poniesionych przez graczy. To oczywiste.

Ty natomiast stworzyłeś osobny temat aż po to, żeby nam napisać, iż masz ochotę na sesję w klimatach filmu "Piła"? do czego zainspirowała cię "tragiczna" historia pewnej graczki, która doznała realnego uszczerbku na zdrowiu z powodu gwałtu dokonanej na prowadzonej przez nią postaci. Ja rozumiem, że każdy ma fetysze, ale żeby to...

Obvious troll is obvious

P.S. Nie pisałeś do mnie prywatnie. Wystawiłeś mi opinię w ocenie posta. To nie jest "Wiadomość Prywatna".

(dobrze mi idzie?)
 

Ostatnio edytowane przez Bakcyl : 04-04-2014 o 01:28.
Bakcyl jest offline