Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2007, 00:15   #7
plenty
 
Reputacja: 1 plenty jest godny podziwuplenty jest godny podziwuplenty jest godny podziwuplenty jest godny podziwuplenty jest godny podziwuplenty jest godny podziwuplenty jest godny podziwuplenty jest godny podziwuplenty jest godny podziwuplenty jest godny podziwuplenty jest godny podziwu
- Jasna cholera... to kawał drogi... No to Lemańczyk da mi popalić... opuszczę dyżur, a skubaniec ma zaraz po mnie... dowie się... Trzeba będzie wcisnąć jakiś kit... może że "ewakuowałem się" słysząc syreny... powinien uwierzyć... ostatnio po fałszywym alarmie bombowym też nawiałem... ale "strzeżonego.." no, może nie Bóg, ale lepiej chuchać na zimne.
Skinął na kelnerkę i zapłacił, nie zapominając o drobnym napiwku.
- Mogłabyś złotko zamówić taksówkę?
Czekając na przyjazd taksówki, bębnił niecierpliwie palcami po blacie stołu. W końcu nie wytrzymał, z czeluści skórzanej aktówki wydobył jaskrawo-żółty hermetyczny pojemnik i ku zgrozie obecnych zamówił zrazika - na wynos.

...

- Pana taksówka już czeka.
Wstał, podziękował grzecznie i wyszedł. Czekała go jazda do domu, kilka minut zaledwie, potem prysznic, mniej formalny od garnituru ubiór - dres, oraz ponad godzina jazdy na miejsce... Właściwie dwie godziny, bo ostatnio silnik nawala... Oczywiście są inne, szybsze sposoby, ale nie warto ryzykować.
 
__________________
Samotny pośród ludzi wielu / skazany na wygnanie w świecie realnym, / w nierzeczywistości znajdę ukojenie... / żegnajcie!
plenty jest offline