Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2007, 09:45   #1
Geisha
 
Reputacja: 1 Geisha ma z czego być dumnyGeisha ma z czego być dumnyGeisha ma z czego być dumnyGeisha ma z czego być dumnyGeisha ma z czego być dumnyGeisha ma z czego być dumnyGeisha ma z czego być dumnyGeisha ma z czego być dumnyGeisha ma z czego być dumnyGeisha ma z czego być dumnyGeisha ma z czego być dumny
[Komentarze] Charty Von Traumberg OPOWIEŚĆ ALTERNATYWNA

Rozpoczynam sesję.

Kilka wstępnych uwag:
- Na razie umówmy się, że piszemy po jednym poście, oczywiście w zależności od sytuacji, np. gdy Gracze wdadzą się w rozmowę. Gdy dojdzie do walki - będzie podobnie jak u Lorna, więc nie będę pisać, coby się nie powtarzać.

- No i umówmy się, żeby ostrzegać o nieobecnościach - ja wiem, że się nie widzimy i w ogóle, ale nic mnie tak na PBFach nie wkurza jak znikający bez słowa Gracze lub MG co gorsza.
Jak się komuś znudzi - niech powie papa, nie będziemy na niego czekać i jakoś to będzie. W każdym razie zastrzegam sobie prawo do kierowania postacią pod czas nieusprawiedliwione nieobecności jej "właściciela".
- Będę korzystać z tej opcji, w której fragmenty postów będą mogły przeczytać tylko co poniektóre osoby. jakby coś nie działało, dajcie znać. Ja szczerze mówiąc nie wiem nawet jak to wygląda w praktyce... Mam nadzieję, że podziała.
- Przy sytuacjach, które uznam za słuszne (skradanie itp.) będę sobie rzucać kostkami. Opiszę efekt działania postaci, a nie wynik rzutu (tak, żeby Gracz nie wiedział, czy np. dobrze nasłuchiwał, czy się przesłyszał - tak będzie bardziej dramatycznie). Proszę tutaj o zaufanie, bo będę rzucać uczciwie i tylko raz, i proszę nie kłóćcie się, jeśli jakaś akcja Wam nie wyjdzie. A rzutów nie będzie dużo, obiecuję.
BTW, nie wypełniam karty postaci jeśli chodzi o cechy, bo jest przystosowana do I edycji, a niektórzy mają statystyki wg II.
- Acha, i proszę chociaż zaznaczyć, kto gra. Na razie tylko Lorn postać przysłał. :] Chodzi mi tu głównie o pannęmaslo, nie dała znaku, że jest zainteresowana... a ostatni znak, jaki mam, to raczej mówi o tym, że nie jest. Tak się zastanawiam, może znowu rozpisać rekrutację? :] Dwoje Graczy to mało, no chyba że chcecie, ja się dostosuję do każdej sytuacji. :]



Wdzięczna jestem za każde uwagi co do sesji. :]
Zapraszam serdecznie :]
 
__________________
Oto tańczę na Twoim grobie;
Ty, który wyzwałeś mnie od Aniołów...
Geisha jest offline