Wątek: Reputacja
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2014, 10:08   #12
denmad
 
denmad's Avatar
 
Reputacja: 1 denmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodze
dobra jeśli mam być szczery to nadal nic z tego nie rozumiem.

Jak popatrzymy na lewą stronę ekranu przeglądając strony mamy nick, pod spodem tytuł (np Opiekun Savage Worlds, że tak wezmę Ciebie na przykład JPCannon ) A poniżej KOSTKI. A pod kostkami MIECZE. Potem jest avatar a pod nim KOSTECZKI alias KWADRACIKI. Do tego różnią się barwami. Do tego ja mam dwie kosteczki, ale mam napisane: Reputacja: 0. Zauważyłem na swoim profilu, że dostałem dwie kosteczki od dwóch różnych użytkowników. No to czemu nadal mam zero reputacji? I jak to się ma do mieczów, kostek i tych innych?

Nie wiem moze i jestem wolny, ale nie mógłby ktoś kto ogarnia rozpisać tego łopatologicznie, w punktach, od początku do końca? Byłbym wdzięczny i jestem pewny że paru nowych użytkowników też
 
denmad jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem