Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2007, 13:04   #4
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
- Wzrostem niedostaję do pozostałych kompanów mych zacnych, szlachetny Pierwszy Generale, to gdzie indziej niedostawać już nie honor. - Buendia skłonił się raz jeszcze, zamiatając piórkiem podłogę i wspaniały owczy dywan. Hobbit podszedł troszkę, odebrał list i się wycofał. Już na swoim dawnym miejscu w skupieniu wysłuchał słów generała, po czym rzekł:

- Pierwszy Generale, ośmielę się jeszcze jedno zadać pytanie. Matka moja odumarła mnie dziecięciem, ojca straciłem przez kaprów pod wodzą Jednookiego z High Rock, przyszło się nieraz opiekować rodzeństwem. Bliźniaki tam są, które zawsze należało sprytnie z mańki zażyć, bo inaczej jedno na przekór drugiemu działało. Chciałem tedy się upewnić, że niegdysiejszy baron von Persing nad panem Lliandrinu ma władzę? Boć jeśli są na równej stopie, może się okazać... dyplomatycznym by posłać dwa listy. Jeślim przekroczył swe uprawnienia sugestią, wybaczenia upraszam Panie Generale.

To rzekłszy, hobbit skłonił się nisko, i pozostawał w ukłonie, czekając na werdykt.
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline