Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2005, 11:13   #9
Czinczu
 
Reputacja: 1 Czinczu ma wyłączoną reputację
W sumie poniekąd to mogę potwierdzić, widziałem na oczy jak ten powyżej obracał jakimś świstkiem papieru z odległości, choć może po prostu dmuchał. Ale trudno by było obracać tak karteczkę 2x2cm, aye? Nic tam, ważne, że wyglądało powalająco. Wierzę, że ze świeczką jest podobnie ;p

A co do rytuałów i psalmów - w Cthulhu co druga przygoda obraca się wokół jakichś sekt i innych organizacji religijnych więc brak tychże wyżej wymienionych przypominałby kawę bez kawy. Zwłaszcza w 1920 i 1890. Tylko proszę się nie ograniczać do tych rytuałów i czarów z podręcznika, moi drodzy ;p

W życiu klasycznym zaś staram się tego unikać, jestem zbyt leniwy żeby nawet próbować i sprawdzać czy to działa. Nie chce mi się siedzieć kilka godzin i, przykładowo, medytować. Ciekaw jestem jak by na to zareagowała rodzina... ;p Wydawać kasy na seanse też się nie opłaca. Jak się komuś chce niech poszuka czegoś bardziej dostępnego i mniej kosztownego, choćby w necie, a potem sam próbuje. W każdym razie dużo siły woli to podstawa, mi nie starczyło ;p
 
Czinczu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem