Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2014, 11:13   #10
Neoworld
 
Neoworld's Avatar
 
Reputacja: 1 Neoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputacjęNeoworld ma wspaniałą reputację
Kiedy Isabelle połknęła swój kęs jabłka, ciosem pięści rozbiła pieczęć i rozpoczęła rozwijanie zwoju. Mając zwój rozwinięty znacząco chrząknęła i rozpoczęła czytania, używając następujących słów:

Na mocy mi nadanej przez samego Imperatora.. Bla bla bla... mocy stanowiska... ect... ale się rozpisał...
O! Tu jest konkret! -
To zdanie wręcz wykrzaczyła, następnie kontynuowała czytanie listu:
...wzywam śmiałych wojowników, wyjątkowo sprawnych w rzemiośle bojowym do sługi dla naszego władcy. Prócz samego zaszczytu i chwały. Bogactwa i przywileje będą wynagrodzeniem.
Samo zadanie polega na wytropieniu bardzo niebezpiecznego przedstawiciela długouchych nie-ludzi. Wielkie podejrzenia o praktykowanie herezji i różnej maści okultystycznych czynności, wymaga sprowadzenia go, lub przynajmniej jego głowy, przed trybunały sprawiedliwości.
Ostrzegam jednak że mógł zauroczyć nieświadomych sług Imperatora, aby dopuścili się herezji. Uw heretyków czeka podobny los.
Wywiad podaje że przebywa często w renomowanych domach rozkoszy.

Pozdrawiam, w imię wielkiego... Pewnie wiecie kogo.

Bella, kończąc czytanie zapaliła list o najbliższą świeczkę. Podczas gdy płonął, dobyła małą sakiewką i rzuciła ją na stół. Po samym brzdęku można było rozpoznać, że sakiewka zawiera 12 złotych koron.

Bella dodała jeszcze:
Chyba nie muszę wam wyjaśniać które "domy rozkoszy" są najbardziej "renomowane"?

Wszak każdy wie. Nawet taki kronikarz jak ja. Chociaż nigdy w żadnym nie byłem, a już na pewno nie korzystałem z usług lady Jasmine!
Że najbardziej renomowane domy to: Czarny Lostos z uroczą Lady Jasmine - słyszałem że jest urocza; Skrzydło Łabędzia, prowadzone przez Lady Angele, no i Kuźnia Rozkoszy z Sir Aleksandrem Wielkim.
Wszystkie ów domy zamieszczone są na jednej ulicy i od lat już z sobą konkurują.
 
__________________
Extra! Extra! Read all about it!

Nothing to read right now! :P
Neoworld jest offline