Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2007, 22:34   #9
Nergala
 
Nergala's Avatar
 
Reputacja: 1 Nergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skał
Kapłanka przysłuchiwała się konwersacji towarzyszy w milczeniu. Nie lubiła się powtarzać, tak więc wszystkie pytania, które chciała zadać były już wcześniej wypowiadane. Stała na uboczu, a promienie słońca radośnie tańczyły po białym płaszczu, sięgającym ziemi. W prawej ręce dzierżyła śnieżnobiały, sięgający łokcia kostur. Głowica miała kształt głowy tygrysa.
-Pytań żadnych nie mam, gdyż na wszystkie już uzyskałam odpowiedź. Zatem witam i Generała jak i moich towarzyszy - powiedziała delikatnie, robiąc lekki ukłon -Jestem Luthien Tasartir, kapłanka bogini sprawiedliwości Naneal... - po czym ponownie zamilkła.
 
__________________
Sore wa... Himitsu desu ^_~
Nergala jest offline