Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2014, 16:38   #8
BeF1990
 
BeF1990's Avatar
 
Reputacja: 1 BeF1990 ma w sobie cośBeF1990 ma w sobie cośBeF1990 ma w sobie cośBeF1990 ma w sobie cośBeF1990 ma w sobie cośBeF1990 ma w sobie cośBeF1990 ma w sobie cośBeF1990 ma w sobie cośBeF1990 ma w sobie cośBeF1990 ma w sobie cośBeF1990 ma w sobie coś
Skąd w ogóle moje pytanie... Od jakiegoś czasu bawię się w D&D 3.5, ostatnio do gry zaangażowałem nowych znajomych, którzy nie mają praktycznie żadnego doświadczenia w RPG. Dodatkowo kilka dni temu w antykwariacie wpadły mi w ręce dwa podręczniki: d20 Modern oraz właśnie Neuroshima 1.5. Kupiłem oba bo były w bardzo dobrym stanie (Modern nówencja - w ogóle nie używany) i w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Za oba podręczniki zapłaciłem 50zł więc myślę, że trafiła mi się okazja.

Sorki troszkę odpłynąłem od tematu... Ponieważ mam ogromny sentyment do serii Fallout i ogólnie uwielbiam klimaty post apocalyptic, strasznie spodobał mi się klimat Neuroshimy. Co prawda nie przeczytałem jeszcze podręcznika a jedynie dwa pierwsze rozdziały ale wystarczyło to aby spowodować u mnie "rozbicie". Co wybrać? Zostać przy znanym większości z gier komputerowych D&D i Forgotten Realms czy klimatycznym i cholernie zachęcającym klimacie post apo? Ponieważ samemu ciężko było mi podjąć odpowiednią decyzje postanowiłem założyć na forum taki temat i zobaczyć co bardziej doświadczeni i obeznani mają do powiedzenia.

Zastanawiam się również czy istnieje szansa połączyć oba systemy. Mianowicie, czy dałoby się przenieść Neuroshime na takiego Moderna? Próbował ktoś kiedyś coś takiego? Myślicie, że coś takiego ma w ogóle sens?
 
BeF1990 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem