Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2007, 18:55   #1
Macharius
 
Macharius's Avatar
 
Reputacja: 1 Macharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputację
[Warhammer] Arabskie noce

To już koniec na dzisiaj dzieci, winnyście już iść spać. Pamiętacie
historię o Małym Rudym? Wracał do domu po zmroku i go dopadła zła zjawa
więc szybciutko już uciekajcie spać a zwołajcie mi tu swoich rodzicieli

bo dla nich mam historię teraz. Czy dokończę opowieść o Rudym? Tak mały
przyjacielu zabawię tu jeszcze parę dni i dokończę wam bajkę ale teraz
czas na opowieść dla starszych nieco. Zmykajcie!


Mamy rok 1458 czas III krucjaty na ziemię Arabskie. Zjednoczone zakony rycerskie z większości państw Starego Świata - z Imperium, z Bretonni i z Estalii ruszają na spalone słońcem Południe. Nadszedł czas pokazać tym kacerzom ogień prawdziwej wiary który płonie w mężnych sercach Rycerzy Zakonu Płomiennego Serca pod przewodnictwem naszego Pana i Boga Sigmara Młotodzierżcy. Oto moja pierwsza i mam nadzieję że nie ostatnia sesja z serii historia świata. Będzie ona podzielona na dwie części, Miecz i Noc. Pomimo że to sesja RPG nakładam pewne ograniczenia na was niezbędne dla sesji. Gracie ludźmi z Imperium rycerzam zakonnymi z Zakonu Płomiennego Serca. Przyjmę do 5 graczy. Przyjmę tych z najciekawszą historią tylko. No i dostanie się do sesji nie gwarantuje przeżycia do jej końca... System to oczywiście Warhammer, gramy storytelling.

Kod:
Imię:
Nazwisko:
Pseudnim: (opcjonalnie)
Wiek:
Wzrost:
Waga:
Płeć:
Umiejetności:
Zdolności: 
Wygląd:
Psychika
Historia (żeby mi był jak najciekawsze :P):
 
Macharius jest offline