Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2007, 10:50   #10
Macharius
 
Macharius's Avatar
 
Reputacja: 1 Macharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputacjęMacharius ma wspaniałą reputację
- Jeśli prawdą jest to co mówisz cóż... miałem kiedyś teze że to po prostu grupa zwykłych mutantów ale mutanty by własnego miasta przecież nie założyły, są na to za głupie... a opowieści tileańczyków nigdy nie słyszałem. Jedynie jak byłem malcem to pewien wędrowny bajarz który zawitał do Eskheim opowiedział bajkę o Giovannim i Althorien... ale to raczej nie ma nic wspólnego ze skavenami co? - Zapytał z szerokim uśmiechem na twarzy - O hordzie Surty-Lenka słyszałem ale nie o wędrujących u jego boku szczuroludziach. To on złupił Miasto Wilka? Szkoda że nie zdążyłem go nigdy zwiedzić... zastanawia mnie skąd tu się wzięły krasnoludy? Ponoć walczą teraz i walczyły podczas wojny z zielonymi i z inną hordą Mrocznych Bóstw na dalekim wchodzie, za górami. Tak przynajmniej mówił po Burzy Chaosu pewien oficer który spił się w karczmie w Carroburgu...
 
Macharius jest offline