Wątek: Yggdrasill
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-05-2014, 11:54   #4
Python
 
Python's Avatar
 
Reputacja: 1 Python jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skał
Spróbuję swoich sił, bo system lubię i tego typu klimaty również, choć nie miałem okazji jeszcze w to grać.
Zastanawiają mnie jednak następujące rzeczy:
- czy osoby nowe na forum mogą startować, czy raczej wolisz wypróbowane już osoby?
- 1 tyg. dla graczy i 1 tyg. dla MG, to sprawia, że jedna kolejka trwa 2 tygodnie Dobrze rozumiem?
Jak to rozegrasz fabularnie? Co w czasie takiej jednej tury się będzie działo? Nie wyobrażam sobie, że w czasie tych dwóch tygodni cała scena ograniczy się na przykład do rozmowy zawiązującej akcję i decyzji "to bierzemy łodzie i płyniemy do niego" i potem czekamy do tygodnia, aż odpisze co na tej wyspie znajdujemy.
Jestem ciekaw jak to wyglądać będzie od strony technicznej, bo tak na pierwszy rzut oka, to MG musi mieć doskonale rozpisane poszczególne sceny, zaplanowaną ciekawą akcję, a gracze sporo zacięcia, aby nie odpaść po miesiącu.
- i trzecia kwestia, to ilość minimalnego tekstu w kolejce. Nie wiem na ile to jest rygorystyczne i jak to będzie egzekwowane. Ilość tekstu wiąże się ściśle z tym, ile wydarzy się w czasie jednej tury. Jeżeli przykłada tura to jeden tydzień, czy jakaś duża scena, to jestem jeszcze sobie wyobrazić, że będę miał o czym pisać. Jeżeli jednak to będą krótkie epizody, czy też scena walki, to jakoś tak słabo to widzę, przynajmniej jeżeli chodzi o mnie.

To chyba tyle moich wątpliwości na tę chwilę.
Plus za wybór systemu i powodzenia w rekrutacji.
 
Python jest offline