Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-05-2014, 10:06   #9
denmad
 
denmad's Avatar
 
Reputacja: 1 denmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodzedenmad jest na bardzo dobrej drodze
"Inna rzecz, że praktyka pokazuje , i żnieraz dopiero po zabiciu smoka zaczyna się uciecha i rzeźba, i lecą głowy niby gruchy. Dopiero gdy skarbiec się dzieli, myśliwi skaczą sobie do oczu..."

Taki cytacik mały.

Ok, już jestem na forum, także podaję przybliżoną datę, o którą pytał Zormar - przybliżoną - gdyż niestety nie ogarniam dokładnych dat.

Akcja dzieje się tj zaraz po nieudanej inwazji "Czarnych", czyli bezpośrednio po wydarzeniach opisanych w ostatnim tomie sagi. Świat stoi w miejscu tak naprawdę, i zostawiam sobie otwartą furtkę co do jego dalszych losów. Oczywiście mamy do czynienia z pogromami, konfliktem Brokilońskim, jazdy Scoia'tael wcale się nie skończyły, potwory pojawiły się znów - po tylu bitwach, nie zabrakło im pożywki - wróciły do gry. W Mahakamie praca by wrzała, gdyby oczywiście nie niezaplanowana wizyta smoka, który sterroryzował sporą część kopalń. W Cintrze za to wrze wciąż jak w ulu, i nie wiadomo kto z kim jak i dlaczego. Na sesji zajmiemy się generalnie Temerią. Będzie Maribor, i oczywiście Mahakam.

Pragnę też dodać coś ważnego: ja wiem, że z rekrutacji bił trochę smak takiej "lekkiej" przygody. Brakło tam takiego ponurego pierwiastka, a przecież Wiedźmin to świat mroczny. Dlatego apeluję: Nie będzie łatwo przeżyć, a przygoda będzie bardzo poważna. Dlaczego zatem wstęp tego nie sugeruje tak dobitnie? Cóż, ma on charakter, jak widać, bardziej takiej opowiadanej przez kogoś opowieści. Świat w którym przyjdzie wam grać, będzie z pewnoścą dość nieprzyjazny - unikajcie więc przysyłania "śmiesznych" kart

Ach, i co do karty którą już otrzymałem oraz do reszty: Tam, gdzie pytam o charakter postaci mam na myśli nieco więcej niż wypisanie kilku przymiotników takich jak leniwy, zdolny, szybki.


EDIT DO WZORU KARTY POSTACI


Nie wiem, jak mogłem to przeoczyć. Całe szczęście, nie dotarło do mnie więcej kart niż jedna, więc nie namieszam wam za dużo.

Przed punktem Historia Postaci, znajdą się jeszcze dwa:

  • Zdolności
  • Wady


O co w tym chodzi? Oczywiście o to, w czym wasza postać jest dobra, a z czym ma problemy. Zasada jest jedna - niech te dwa podpunkty będą stonowane i nie przegięte. Najlepiej jednej zdolności przyporządkować jedną wadę... I lepiej, żeby lista była dłuższa a zdolności i wady liczniejsze, niż "mistrz miecza" w zdolnościach i "kiepski negocjator; agresywny" w wadach...

Przepraszam wszystkich za to okropne niedopatrzenie, ale wiecie jak jest

I jeszcze jeden EDIT: Spokojnie, Zak. Ewentualne usprawiedliwione obsuwy są dopuszczalne. Jeśli będzie ci się chciało grać, a karta po prostu nie będzie na ukończeniu, wyślesz mi co masz, zebym miał z czego wybierać przed zakończeniem rekrutacji
 
__________________
Marchewkom tak a burakom NIE!

- Zenek, "Buraki"

Ostatnio edytowane przez denmad : 15-05-2014 o 10:25.
denmad jest offline