Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2014, 12:08   #4
Akwus
 
Akwus's Avatar
 
Reputacja: 1 Akwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie cośAkwus ma w sobie coś
Wklejam maila od drugiego MG:
Cytat:
Z sody wychodzi sesja policyjna w afryce Ja bym chciał, żeby naszych policjantów połączyła jakaś ciemna sprawka. Np. przejęli jakieś chore ilości kokainy i zamiast to zgłosić to wywieźli pod wpływem emocji do jakiego magazynu, albo nawet czyjejś piwnicy (jeden z nich może być uzależniony od koki). Cała sesja będzie o tym jak będą próbowali sprzedać towar Po drodze może się okazać, że np zrobią biznes z kimś kto handluje bronią i zamiast ton kokainy będą mieli zestaw rakiet ziemia powietrze + do tego oczywiście klasyczne rozterki czy mogę im ufać i kto próbuje mnie okraść.
oraz moją odpowiedź na taką jego propozycję

Cytat:
czad
z powyższego jasno wynika, że jesteśmy niemal w punkcie, który pozwoli zacząć rekrutkę w przyszłym tygodniu. Jeśli macie więc jakieś wątpliwości/uwagi/marzenia to ostatnie chwile na ich zgłaszanie
 
Akwus jest offline