Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-06-2014, 08:04   #5
Bergan
 
Bergan's Avatar
 
Reputacja: 1 Bergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłość
Cieszy mnie, że ktoś może znaleźć dla siebie jakiś taki smaczek (o ile rozwalanie sobie czachy ma jakiś smak...co najwyżej nieco żelazisty) i rośnie mi brzuch od zajadania takich pochwał!

Co do samego zamieszczania tutaj opowiadań - dobiłem krasnoludzkiego targu (obyło się bez łapówek i zastraszania toporem) i fragment każdego kolejnego opowiadania będzie zamieszczany w nowym poście, natomiast poniżej będzie odnośnik do strony WWW. Powód jest jeden - niechęć do powielania treści w kilku miejscach. Komuś się spodoba fragment - idzie dalej. Nie spodoba - banuje mnie w swoim jestestwie świadomości i żyje spokojniej. Adminom się nie spodoba - banują mnie tutaj, a ja zbieram manatki i idę na jakiś rozbój, takie życie w końcu.

W tym tygodniu pojawi się pewno kolejna część!
 
__________________
- Sir, jesteśmy otoczeni!
- Tak?! To wspaniale! Teraz możemy strzelać w każdym kierunku!
Bergan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem