Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2014, 01:01   #8
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Grigorij roześmiał się z kłótni chłopaków, zastanowił się nad tym jak się prezentowali i doszedł do wniosku, że popełnił błąd z którego wolał się wycofać

- To "mała" to było oczywiście do naszej Sikoreczki, żebyś nie myślała, że się snobuje albo, co? Jeszcze by tego brakowało żebyście mnie od dziadków wyzwali - Powiedział do Cieerep . W końcu nic o nowej nie wiedział a nie chciał niepotrzebnie zganiać sytuacji na początek.


Wiedział że Sikora się za "młodą" nie pogniewa miał z dziewczynką dobre relacje nie chodziła do szkoły więc Czeka z własnej woli dawał jej korepetycje z Bukw oraz liczenia. Choć z niego żaden nauczyciel to dziewczynka była pojętna i dobrze sobie radziła.

Czeka trochę żałował, że mała nie interesuje się niczym ponad podstawy, bo z chęcią nauczyłby ją czegoś o komputerach albo o chemii, ale najważniejsze żeby prowadzić walkę z analfabetyzmem. Może z czasem młoda pójdzie po rozum do głowy i zacznie się interesować czymś jeszcze?

Widząc jak Kirył gapi się na cycki Rusłany Gaidar delikatnie ją objął: jedną ręką w pasie, a drugą na wysokości lini biustu tak żeby wszystkim zabrać zabawę z patrzenia.

W tym momencie żałował, że nie sposób wyrazić za pomocą martwych elektronicznych oczu wyższości a poparzona twarz utrudniała takie subtelności jak kpiący uśmiech. Bez tych atrybutów jego działanie mogło zostać odebrane, jako niepewność, ale nie mógł się powstrzymać przed tym sztubackim gestem posiadacza.

"Mam tylko nadzieje, że dziatwa się nie obrazi" - Pomyślał zmartwiony.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 04-06-2014 o 09:52. Powód: Za mało nastoletniego szownizmu w poście :P \ źle zrozumiałem opis sytuacji
Brilchan jest offline