Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2014, 20:16   #1
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
[Neuroshima] Have gun - Will travel - rekrutacja dodatkowa

Jako że z racji Sesji (tej której nie lubimy) moja sesja (z tych które lubimy) zatrzymała się w miejscu które akurat umożliwia wygodne wprowadzenie nowego gracza pomyślałem o zwiększeniu ilości graczy. Na razie mam na myśli jednego (tak żeby ładnie w pasku było sześciu graczy) ale nie wykluczam że przy ciekawych postaciach może być więcej.


Trochę o fabule: Znajdujecie się w wysuniętej do przodu bazie zaopatrzeniowej i czekacie na odjazd pociągu należącego do NY, waszym zadaniem jest rozpoznanie (i ewentualne naprawy) trasy prowadzącej do Detroit i ocenienie szans na jej ewentualne uruchomienie. Obecnie pociąg stoi w ostatnim miejscu które można określić jako przyjazne. Wkrótce wyruszy w trasę po której od czasu wojny przejechała tylko jedna drezyna. Jak nietrudno się domyśleć potrzeba nam speców, ochrony a przede wszystkim robotników (bądźmy szczerzy jak zrobi się ciężko także oni będą musieli sięgnąć po broń)

Trochę o grze: odpisy (jak zdezaktywują system eliminacji studentów) częste - co 48h albo i mniej - ale krótkie. Bawimy się bez gdoca, wszystko na forum (no może pomijając to co na PW). Mechanika pełna, w większości testów widoczna, oparta na Ołowiu (z pewnymi modyfikacjami) Jako że pociąg zmierza nieubłaganie ku kulminacji wkrótce śmiertelność może być wysoka.

Czekam na standardowe karty postaci (bez Psioników, i współczynnika szczęście, Może być oparta na Ruinach) ruszymy ponownie pewnie z końcem miesiąca więc trochę czasu jest...


To chyba tyle, w razie ewentualnych pytań jestem do dyspozycji.
 
Leminkainen jest offline