Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2014, 11:00   #28
Emek
 
Emek's Avatar
 
Reputacja: 1 Emek ma wyłączoną reputację
Mam problem z krecją karty. A dokładniej z ekwipunkiem. Ekwipunek w ołowiu jest rozpisany w nowy sposób, ale zupełnie niekompletny. Za to ten z podręcznika głównego kłóci się z tym z ołowiu. Przykładem jest chociażby cena samogonu za litr. To że w ołowiu wszystko jest rozpisane na części pierwsze ale brakuje elementów. Np narzędzia kosztują sporo i jest ich dużo, a w podręczniku podstawowym za bezcen kupujesz całą ich torbę. Tak samo narzędzia lekarskie. Wiele z broni nie jest przystosowanych do mechaniki ołowiu. W książce piszą np o bazooce, ale jej statystyki są w podręczniku podstawowym tylko. Na starych zasadach. Tak samo nie wiem kto wymyślił iż pocisk z kałasza 7.62 ma mniejszą penetracje od 5.56.. na wszystkich filmikach gdy jest porównanie w internecie to strzał z kałacha robi większe wyrwy w samochodach, metalowych zasłonach i wszystkim co stoi mu na drodze. Może i nie wywoła takich samych obrażeń wewnętrznych bo przejdzie gładko, ale penetracji mu nie można odmówić. W podręczniku podstawowym ak na amunicje 7.62 ma większą penetrację niż m16.

Mowię to wszystko ponieważ kreuję postać rosyjskiego mechanika, chcę mieć rosyjską spluwę i z powodu tych pochrzanionych charakterystyk wybrałem póki co Saigę 12. (do której magazynek jest karabinowy, a więc ruscy na pewno mieliby odmiany na więcej amunicji, a w necie widziałem i magazynki bębenkowe do tej broni - w podręczniku nic takiego nie widzę). Mam wrażenie że autor ołowiu był strasznie Pro-Amerykański bo każdą amerykańską amunicję czy zabawkę wychwala w niebiosa. W każdym razie proszę o pomoc z tym ekwipunkiem bo już nie wiem co z czym jeść że tak powiem.
 

Ostatnio edytowane przez Emek : 11-06-2014 o 11:03.
Emek jest offline