Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2014, 14:39   #29
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Mowię to wszystko ponieważ kreuję postać rosyjskiego mechanika, chcę mieć rosyjską spluwę i z powodu tych pochrzanionych charakterystyk wybrałem póki co Saigę 12. (do której magazynek jest karabinowy, a więc ruscy na pewno mieliby odmiany na więcej amunicji, a w necie widziałem i magazynki bębenkowe do tej broni - w podręczniku nic takiego nie widzę). Mam wrażenie że autor ołowiu był strasznie Pro-Amerykański bo każdą amerykańską amunicję czy zabawkę wychwala w niebiosa. W każdym razie proszę o pomoc z tym ekwipunkiem bo już nie wiem co z czym jeść że tak powiem.
-Nie jestem pewny czy dobrze rozumiem Twoje zażalenie względem rosyjskich karabinków z "Ołowiu"... Jeśli chodzi Ci o cenę to bierz te z "Ołowiu" jesli się powtarza w podręczniku głównym.

-Co do uwag na temat magów do Sajgi... No są jakie widać. W podstawce w ogóle tej broni nie ma... Sam magzynek kosztuje 15 g jak każdy do karabinków i podobnej broni. Detale masz na str. 31 w tab. "Magazynki i zasilanie". Tobie zostawiam jaki chcesz mieć ten mag. Ammo dokupuje się oddzielnie. Jeśli chcesz ten bębnowy mag ok, doczytałem, że są na 20 i 30 naboi. Przy tym mniejszym wymagana BUD wzrasta o 2 przy większym o 3.

-A co do detaliczych kłopotów i ustaleń proponuję Ci byś udostępnił mi KP i projekt postaci bo właściwie nic nie wiem o Twoim hirołsie. Teraz się dowiedziałem właśnie, że to ma być mechanior i Rosjanin więc tak wyrywkowo ciężko mi coś doradzić.
 
Pipboy79 jest offline