Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2014, 15:39   #29
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Cytat:
Mowię to wszystko ponieważ kreuję postać rosyjskiego mechanika, chcę mieć rosyjską spluwę i z powodu tych pochrzanionych charakterystyk wybrałem póki co Saigę 12. (do której magazynek jest karabinowy, a więc ruscy na pewno mieliby odmiany na więcej amunicji, a w necie widziałem i magazynki bębenkowe do tej broni - w podręczniku nic takiego nie widzę). Mam wrażenie że autor ołowiu był strasznie Pro-Amerykański bo każdą amerykańską amunicję czy zabawkę wychwala w niebiosa. W każdym razie proszę o pomoc z tym ekwipunkiem bo już nie wiem co z czym jeść że tak powiem.
-Nie jestem pewny czy dobrze rozumiem Twoje zażalenie względem rosyjskich karabinków z "Ołowiu"... Jeśli chodzi Ci o cenę to bierz te z "Ołowiu" jesli się powtarza w podręczniku głównym.

-Co do uwag na temat magów do Sajgi... No są jakie widać. W podstawce w ogóle tej broni nie ma... Sam magzynek kosztuje 15 g jak każdy do karabinków i podobnej broni. Detale masz na str. 31 w tab. "Magazynki i zasilanie". Tobie zostawiam jaki chcesz mieć ten mag. Ammo dokupuje się oddzielnie. Jeśli chcesz ten bębnowy mag ok, doczytałem, że są na 20 i 30 naboi. Przy tym mniejszym wymagana BUD wzrasta o 2 przy większym o 3.

-A co do detaliczych kłopotów i ustaleń proponuję Ci byś udostępnił mi KP i projekt postaci bo właściwie nic nie wiem o Twoim hirołsie. Teraz się dowiedziałem właśnie, że to ma być mechanior i Rosjanin więc tak wyrywkowo ciężko mi coś doradzić.
 
Pipboy79 jest offline