Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2014, 18:08   #9
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
Myślałem nad tym, ale wątpię czy choć jeden egzemplarz jest w stanach

KS 23 ma lufy gwintowane (właściwie to przynajmniej w początkowych seriach wykorzystywano odrzucone lufy od działek ZU 23, ruscy to oszczędny naród) co kwalifikuje je w świetle amerykańskiego prawa jako destructive device a tych raczej osoba prywatna sobie nie importuje, żadna amerykańska agencja nie jest nimi zainteresowana, nie były też wykorzystywane przez żadne z państw z którymi amerykanie toczyli wojny więc żadne nie zostały zdobyte i nie są wykorzystywane do badań porównawczych i kursów zapoznawania się z uzbrojeniem przeciwnika.

Prędzej już można by się spotkać z nabojem 14ga do Greener Police Shotgun bo tych trochę się pojawiło na amerykańskim rynku demobilu ale jako że to rzadki nabój który pasuje tylko do jednej broni uznałem że można go potraktować jako 12ga

Cieszę się że się podobał, mam nadzieję że następne będą trzymały poziom
 

Ostatnio edytowane przez Leminkainen : 11-06-2014 o 18:10.
Leminkainen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem