Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2014, 15:10   #1
klaudia626
 
Reputacja: 1 klaudia626 jest na bardzo dobrej drodzeklaudia626 jest na bardzo dobrej drodzeklaudia626 jest na bardzo dobrej drodzeklaudia626 jest na bardzo dobrej drodzeklaudia626 jest na bardzo dobrej drodzeklaudia626 jest na bardzo dobrej drodzeklaudia626 jest na bardzo dobrej drodzeklaudia626 jest na bardzo dobrej drodzeklaudia626 jest na bardzo dobrej drodzeklaudia626 jest na bardzo dobrej drodze
Pytanie dotyczące Warhammera, listy gończe

Siemka, gramy teraz ekipą sesje, gdzie 3 graczy jest ściganych listami gończymi po całym Altdorfie, a jeden gracz wyznaczył za nich 2000ZK nagrody, listy gończe w Altdorfie są już baardzooo długo i cały czas są rozwieszane, są nawet specjalni ludzie, którzy chodzą i rozdają ich wizerunki, o sprawie wie sam kanclerz imperatora. Cały czas między nami w związku z tym wynikają kłótnie, ponieważ Ci gracze, którzy są ścigani myślą, że jak zmienią wizerunek to już nikt ich nie może rozpoznać, a są ścigani po całym Altdorfie, chciałabym w związku z tym się dowiedzieć, bo nie ma na ten temat za dużo w podręczniku, ile trzeba rzucać testów na ulicy za to czy ktoś ich rozpoznał itd. jak to w ogóle wygląda. Z góry dziękuję za pomoc

Z góry przepraszam jeśli dałam temat w złym dziale itd. ale jestem tutaj pierwszy raz i w ogóle w gąszczu tych wszystkich wątków było mi się ciężko połapać
 

Ostatnio edytowane przez klaudia626 : 13-06-2014 o 15:16.
klaudia626 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem