Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2014, 16:39   #4
Googolplex
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 1 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał klaudia626 Zobacz post
No i właśnie jeszcze do głównego wątku, czy to, że wszędzie są ich wizerunki itd. wpływa to jakoś na trudność testów ?
Cóż trzeba sobie uświadomić jedna rzecz. Taki list gończy nie ma wydrukowanego zdjęcia. To po prostu portret pamięciowy z wypisanymi charakterystycznymi cechami. W dodatku nie każdy potrafi czytać, nie każdy zwraca na to uwagę. Tak naprawdę trudność testu może zwiększyć się tylko w przypadku kontaktów ze strażą miejską no i oczywiście jeśli ci gracze podają prawdziwe imiona...
Poza tym, zawsze istnieje szansa, że jeśli tylko trochę przypominają opis z listu gończego straż wrzuci ich do lochu "do wyjaśnienia" tak na wszelki wypadek, zwłaszcza, że nagroda spora. Nie dziwiło by mnie gdyby już kilka innych podobnych grup zostało złapanych w oparciu o te listy gończe. Może nawet jakaś z tych grup chce się zemścić? (ale tu już mnie ponosi :P)

Co zaś tyczy wcześniejszych pytań to niestety, ja nie poradzę. Może ktoś mądrzejszy w tej materii się wypowie.
 
Googolplex jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem