Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2014, 23:47   #40
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Szarlej, Piotrek... Same znane twarze. Zgłaszam się! Niby nie miałem prawa znaleźć czasu, ale już niedługo (po sesji) znajdę go dość dla tej sesji. Oczywiście przyjmując, że uda mi się przejść konkurs kart postaci.

Mój Bohater to Scott Sanders. Gość dość wysoki, nieźle zbudowany i noszący się na modę wojskową. Na wyspie musi już pewien czas siedzieć, bo jest do zimy porządnie przygotowany. Większość jego sprzętu to towar wojskowy bądź myśliwski w śnieżnym kamuflażu jak Snow Marpat czy też myśliwskim Yeti.

Ostatnio nie udało nam się dobrze rozkręcić więc może tym razem (głównie mowa o Szarleju i cb) będzie nam dane porządnie sobie pograć. Innych również zapraszam do interakcji na Google Dokumencie - o ile nasi BG się w grze spotkają na co skrycie liczę. Scott nie jest może milutki, ale spokojnie... Liczę, że uda się naszym BG dogadać i jakoś spenetrować te pełne skarbów lądy. No i wykonać misje z jakimi tam przybyliśmy...
 
Lechu jest offline