Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-06-2014, 11:22   #5
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał dzemeuksis Zobacz post
Jeszcze jedna kwestia mechaniczno-fabularna. Wydaje mi się, że: wracam do jedzenia bigosu czujnie jedynie patrząc na ruchy Magnusa. Przy czym z miejsca, w którym siedzę to nie widać mnie na sali głównej nieco się kłóci z Twoim aspektem Nieskradanie się bo wchodzimy frontem. Wydaje mi się, że w kontekście tego powinieneś pozostać widoczny patrząc wyzywająco na Ungubasha, albo coś w tym rodzaju. Mechanicznie jesto to wymuszenie aspektu. Oferuję zatem punkt losu za zmodyfikowanie deklaracji tak, żeby Shackleton się ujawnił jako napastnik. Jeśli wolisz pozostać przy swojej deklaracji, to możesz, ale wówczas kosztuje to jeden punkt losu. Jeśli wszystko jasne i nie masz zastrzeżeń, to podejmij decyzję.
Myślałem, że galeryjka jest wyżej. W sumie to zmienia postać rzeczy, bo to chyba już nie jest Podstępna skoro wszyscy widzieli jak Shackleton rzuca krzesłem. Skoro galeryjka nie jest wyżej to Shackletona rzeczywiście wszyscy widzą i nie ma co wracać do siedzenia przy bigosie. Wezmę na wynos

A poważnie: pozostajemy przy podstępnym? Bo taki rzut krzesłem można i zrobić w sposób Widowiskowy i wziąłem Podstępny wyłącznie dlatego, że myślałem, że galeryjka jest wyżej i da się to przeprowadzić z partyzanta.
Cytat:
Napisał rudaad Zobacz post
A czy nie od pon mialy ruszyć odpisy?
Pisał, że w niedzielę eksperymentalna pierwsza tura.
 
Anonim jest offline