Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2014, 01:11   #6
Mortarel
 
Mortarel's Avatar
 
Reputacja: 1 Mortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputację
Długość postów to kwestia dogadania. Przy3-4 graczach posty mogą być dłuższe. Osobiście w tej kwestii jestemza dość elastycznym rozwiązaniem, a mianowicie długość posta powinna zależeć od każdorazowej sytuacji. Co przez to rozumiem? Jeżeli gracz zechce napisać długi post, bo np. ma wenę, jest o czym pisać, chce coś dokładnie opisać itp. oraz jest na to czas to bardzo dobrze. Jeżeli zaś np. toczy się walka, akcja przyśpiesza, coś się dzieje, to krótki i szybki post załatwia sprawę. Podsumowując akceptuje posty zarówno te "jednolinijkowe" jak i dłuższe, np. na pół strony w wordzie. Nie ma też co przesadzać z długością

Graczee mają 6 dni na posta, a następnie ja mam 2 dni na mojego. Gracze powinni zawsze zahaczyć o weekend przynajmniej jednm dniem. Jeśli odpiszą szybciej, to mój post też pojawi się szybciej.

Doc będzie, ale postaram się go ograniczyć do niezbędnego minimum np. ostatnio całkiem nieźle sprawdziła się zasada, że MG nie pisze i nie czyta doca oraz liczy się tylko to co w poście. Można więc używać, ale należy skopiować do posta.

Poza tym ze wszystkim można się dogadać, bo mi jest obojętnie więc mogę iść graczom na rękę i zrobić tak jak im pasuje bardziej.
 
Mortarel jest offline