Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-06-2014, 15:40   #5
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
Potwierdzam, archiwumX widzę Twoją kartę wypełnioną. Otrzymujesz dodatkowe 200 PD. 200pd otrzymuje także Kerm bo bacznie czuwam nad Waszymi kartami i widzę, że On niemal, że w tym samym momencie także ją wypełnił.

Zaś jeśli chodzi jak daleko szliście, to odpowiem, że tylko tyle co szliście w nocy. Do rysowalem na mapie to miejsce, dlatego zamieściłem obrazek. Jest to mała osada pośród lasu. Bardzo mało osób wogóle o niej wie. Zastanawiałem się czy napisać wam ogólne informacje o niej, ale postanowiłem, że dopiero dowiecie się ich od osób, które przesłuchacie. Wiec macie wiele możliwości.

Nie mogę gwarantować, że znajdziecie tutaj wszystko, ale z pewnością mogę dać słowo, że większość. Czasem może to zająć trochę czasu.
 

Ostatnio edytowane przez Inferian : 20-06-2014 o 15:46.
Inferian jest offline