Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2014, 23:02   #102
Demoon
 
Demoon's Avatar
 
Reputacja: 1 Demoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodzeDemoon jest na bardzo dobrej drodze
Spoko, ja sobie z tego zdaję sprawę. Co prawda zadałem Ci pytanie na GG ale już nie chcę na to odpowiedzi, za to mam inne pytanie: Dopuszczasz rzucanie czarów (chodzi mi o takie co trwają mnóstwo czasu) zaraz po medytacji? Tj. zaznaczam w karcie, że po porannej medytacji rzucam ten, ten i tamten czar i one działają przez resztę dnia (dokładniej 21h i 24h).

Swoją drogą jak już dojdziesz do mojej karty (na ten moment mam wszystko poza 2 czarami i niewydaną do końca kasą) to najlepiej się ozwij na gg, w moim przypadku najważniejsze jest sprawdzenie przez Ciebie pewnej kombinacji, jakiej będę używał - trochę nagmatwane, bez sensu żebyś to robił w czasie sesji, biorąc pod uwagę że będę się jej prawdopodobnie trzymał z delikatnymi zmianami.
 

Ostatnio edytowane przez Demoon : 23-06-2014 o 23:12.
Demoon jest offline