Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2014, 18:06   #10
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Zanim wszyscy rozejdą się na prawo i lewo Wojownik po dłuższym zastanowieniu zadał kluczowe dla niego w tym momencie pytanie. Było skierowane było do wszystkich, ale głównie oczywiście do Sava. No kto by przypuszczał, że taki niesforny pasażer teraz znów wchodzi do Pomroki.
- Także... wiecie kto wtedy podróżował z Westerfeldem? Sav, poznałeś może przewodnika Jona? - jeżeli Sav potwierdzi, bo czemuż nie miałby potwierdzać to Wojownik doda: - Mówiłeś, że powóz został zniszczony, ale czy widziałeś zwłoki? Bo ja Jona widziałem przy bramie jak wyjeżdżaliśmy. Nie mówiłem tego wcześniej, bo wiszę mu kasę (i to grubą, skurwiel dobry jest w karty, no i w ryj miesiąc temu oberwał ode mnie, bo to kanciarz), a teraz tak pomyślałem, że przecież on też mógł uczestniczyć w tamtej wyprawie...
 
Anonim jest offline