Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-07-2014, 21:22   #1
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
komentarze - Pocałunek Węża [horror 18+]

Witam Was serdecznie i gratuluję stworzonych KP.


na początek przypomnienie zasad zabawy:

1. Piszemy w miarę poprawną polszczyzną, nie trzeba wytłuszczeń, kursywy itp. Posty mają być zwyczajnie czytelne i zrozumiałe. Nie mam też wymagań, co do osoby, w której są pisane: pierwsza lub trzecia, mi jest bez różnicy. Jak Wam się pasuje.

2. Piszemy jeden post w kolejce, chyba że sytuacja wymaga większej ilości. Dialogi rozrywamy na PW, GG, lub google docku - ale nie prowadzimy ich w sesji jako "post po poście" nie lubię tego.

3. Kolejka trwać będzie zazwyczaj 3-4 dni dla Was (będę podawał czas w komentarzach zawsze). Następnie 1-3 dni dla mnie. Starać się będę zamykać tury w 7 dni.

4. Posty nie muszą być długie - mogą być "na awatar", jednolinijkowe raczej nie. Nie muszą, nie oznacza, nie mogą. Jeśli ktoś chce więcej pisać, nie zabraniam. Doceniam.

5. Dyscyplina - opuszczenie dwóch kolejek pod rząd bez zgłoszenia tego do mnie równoznaczne jest z usunięciem z gry. Jestem wyrozumiały na czynniki losowe, życiowe itp. ale chciałbym wiedzieć, na kogo nie czekać w razie takiej sytuacji. Dłuższe przerwy są czasami dopuszczalne, aczkolwiek mogą być równoznaczne z utratą postaci (w zależności w którym momencie jesteśmy).

To w zasadzie tyle.

Sprawy techniczne - uzupełnijcie sobie awatarki - maksymalna szerokość 200 pikseli.

Możecie uzupełnić KP - jeśli chcecie.

Uzupełnienie do sesji pojawi się dzisiaj lub jutro. A jak się pojawi uzupełnię komentarze i wyznaczę termin. Na razie proszę o cierpliwość.
 
Armiel jest offline