Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-07-2014, 19:46   #3
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Sesje mam już gotową, ale chyba najpierw stworzę serię artykułów tłumaczących podstawowe zasady. Jeszcze wczoraj prowadziłem rozmowę z Kermem i zastanawiałem się czy w ogóle będę mógł wykorzystać materiały z bety, a tu proszę... rozdają za darmo niemalże pełnoprawny produkt.

Swoją drogą podoba mi się notka na pierwszej stronie:
Cytat:
Disclaimer: Wizards of the Coast is not responsible for the consequences of splitting up the
party, sticking appendages in the mouth of a leering green devil face, accepting a dinner
invitation from bugbears, storming the feast hall of a hill giant steading, angering a dragon
of any variety, or saying yes when the DM asks, “Are you really sure?”
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem