Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2014, 15:07   #2
Colton
 
Colton's Avatar
 
Reputacja: 1 Colton nie jest za bardzo znanyColton nie jest za bardzo znany
Radziłbym umieścić to w jakiejś konwencji (wspomniany wampir pasuje idealnie). Inaczej sobie tego nie wyobrażam.
Sam jestem kimś kogo powszechnie określa się mianem "startupowca". Prowadzę 2 firmy, jestem udziałowcem w trzech kolejnych i doradzam kilku znajomym przy ich przedsięwzięciach. Dla mnie wskaźniki finansowe, modele biznesowe etc. to praca i tu pojawia się problem. Twoja sesja byłaby albo potwornie naciągana, bo omijałaby te naprawdę kluczowe aspekty. No albo byłaby potwornie nudna. Bo pomimo oklepanego kultu przedsiębiorczych jednostek i ogólnie pojętego sukcesu - prowadzenie firmy to raczej zestaw mozolnych czynności, potem kilka chwil kreatywności i znowu mozolne testowanie wprowadzanych innowacji.

Niemniej jednak granie wampirami, które właśnie mają działać tak jak są np. przedstawiani ventrue, tylko że zamiast na walkę z bestią i zwalczanie nieustającego pragnienia, nacisk jest położony na eliminowanie konkurencji (również tej supernaturalnej) itd. To daje też dość unikalną perspektywę, bo firma służy również jako przykrywka dla szeregu mniej legalnych działalności, więc byłoby więcej miejsca na kreatywne podejście do tematu.
 
Colton jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem