Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2014, 16:11   #3
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Dzięki za uwagi. Właśnie o to mi chodziło, by uniknąć pułapki nudy...i zbytniego uszczegółowienia. Może właśnie wpakowanie graczy w jakiś syndykat przestępczy byłoby tym czyś, co chwyci? Zakładanie własnego kartelu narkotykowego ala Walter White czy walka o dominację nad jakiś obszarem - to też ma w sobie coś z prowadzenia firmy, ale wydaje się być bardziej ekscytujące i niosące więcej możliwości niż powtarzalny "grind" o którym sam wspomniałeś...

Myślę, że pytanie można rozszerzyć do czegoś, co mi się kołacze po głowie, ale dopiero teraz udało się zwerbalizować: czy wy, gracze, wolicie fabułę, która was popycha tam i tu, czy jednak pewnego rodzaju sanbox pt. macie klocki, układajcie je sobie wydaje się bardziej atrakcyjny?

Bo i samą - hipotetyczną - sesję o biznesowych wampirach można rozegrać w formule jakiegoś wątku fabularnego, a można też tylko dać graczom wolną łapkę.

Drugie pytanie, jakie od razu się nasuwa, to takie czy gracze/BG mieliby grać w jednej drużynie, czy lepiej wprowadzić jakiś element konkurencji między nimi - np. walka o władzę w w/w firmie czy nawet konkurencyjne biznesy...?
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem