Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2014, 10:04   #1
Hamsterking
 
[Neuroshima] W poszukiwaniu światła...

Witam każdego z osobna, kto zajrzał do tego tematu

Na samym wstępie chciałbym uprzedzić, przed pewnym faktem - to pierwsze moje MG'kowanie w jakimkolwiek systemie. Samemu gram w RPG tylko 4 lata z przerwami, ale w końcu chciałbym spróbować swoich sił jako Mistrz.

Opis sesji:

Zasrane Stany nie są przyjaznym miejscem dla jakiejkolwiek formy życia, choć to ludzie mają najgorzej, bowiem o tyle maszyny Molocha trzymają się w miarę razem, a zwierzęta tego samego gatunku jednoczą się, tak każdy człowiek jest sobie wrogiem. Żeby jakoś przeżyć w tym świecie potrzebna jest oczywiście gotówka, za którą ganiają ludzie wszelkiej maści. W jej poszukiwaniu nasi bohaterowie trafiają do Nowego Jorku, pełnego szczurów, mutantów oraz popie***onych patriotów, do którego zaprasza ich tajemniczy pan Smith z ofertą nie do odrzucenia - mają zejść do serca metra i tam znaleźć... coś cennego (to coś zostanie podane na początku sesji). W zamian za odnalezienie owego obiektu, oferowana jest pokaźna nagroda w wysokości 800 gamblii.

Chyba to tyle z samego zarysu fabularnego pierwszych sesji, bowiem jeśli cała przygoda będzie szła sprawnie, a gracze będą wykazywać chęci mam zamiar poszerzyć przygodę o inne miasta oraz lokacje, tworząc całą historię kampanię.

Sprawy techniczne:
- Poszukuje od 3 do 4 graczy.
- Nie daje żadnych ograniczeń w tworzeniu postaci (oczywiście po za ograniczeniami samego systemu).
- Rekrutacja potrwa 2 tygodnie
- KP proszę wysyłać mi na PW
- W razie potrzeby, proszę pisać do mnie na PW - z chęcią odpowiem na nurtujące pytania osób, zamierzających wziąć udział w sesji.
- Do standardowej karty postaci (może być skanem normalnej karty lub napisaną na klawiaturze) proszę dodać podpunkt CELE/MARZENIA, czyli do czego nasz bohater dąży. Można też wysłać biografię naszej postaci, ale nie jest to konieczne (może ona wyjść w trakcie fabuły lub wyślecie mi wiadomość o najważniejszych postaciach, zdarzeniach i miejscach z waszego życia)
- Aby nie było zgrzytów i zarzucania manipulowania wynikami kośćmi, będę używał generatora kości do którego będę wysyła link z tytułem rzutu.


Całość może ulec zmianie jeśli większe grono graczy tego sobie zażyczy, bowiem chodzi tu o wspólną zabawę i wyluzowanie .
 

Ostatnio edytowane przez Hamsterking : 15-07-2014 o 15:14.
Hamsterking jest offline