Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2014, 16:15   #5
Tiras Marekul
 
Tiras Marekul's Avatar
 
Reputacja: 1 Tiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnie
Współczynniki więc określę w następujący sposób: jeśli wyniki losowania nie będą dla mnie zadowalające to rozdam z puli 60 punktów. Myślę, że to dość uczciwe. Mam koncepcję na dość nawiedzonego kaznodzieję. Także zgłaszam się. Oczekuj karty postaci, jednak nie znasz dnia ani godziny kiedy do Ciebie dotrze.

Tak przy okazji... Gamble to nie pieniądze. Pojęcie stanowi ogólną wartość przedmiotów jakie postać posiada. Bardziej poprawne więc było by stwierdzenie "zarobek w przedmiotach o wartości 800 gambli".

Masz jakieś swoje zasady odnośnie mechaniki? Czy w 100% realizujesz zawartość podręcznika?
 
__________________
Ph’nglui mglw’nafh Cthulhu R’lyeh wgah’nagl fhtagn.
Tiras Marekul jest offline