Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2007, 22:31   #1
kali0
 
Reputacja: 1 kali0 ma wyłączoną reputację
[Śródziemie autorski] Władca Pierścieni nowa przygoda.

Historia ta zaczyna się 100 lat po tym jak został zniszczony pierścień Saurona, a Elrond, Garadiela, Gandalf i Frodo popłynęli do nieśmiertelnych krain elfów. W tym czasie na terenach Śrudziemia dużo się zmieniło Rohan nie był już królestwem tylko siedzibą i największą szkołą magów, Gondor otrzymał połowę ziem Rohanu a na jego tronie zasiadał wnuk Aragorna o imieniu Gertnar jedyne, co się nie zmieniło to Rivendel, którym teraz zarządzał Arnathel jednak nie był on spokrewniony z Elrondem. Uważano również, że orków na świecie już nie ma jednak już niedługo miało się okazać, że wszyscy się mylą. Pięćdziesiąt lat temu orkowie znów się przebudzili bez wiedzy ludów Śrudziemia i rozpoczęli budowę nowego mrocznego imperium pod powierzchnią Mordoru, a kierował nimi nie, kto inny jak sam Sauron, a jak to się stało zaraz wyjaśnię. Okazało się, że Sauron nie tylko do pierścienia przelał cząstkę siebie, ale również nieświadomie do młota, którym go wykuwał. On sam tego nie wiedział jednak niedawno jego wszystkowidzące oko znów zabłysło pod ziemią jednak mu to nie przeszkadzało gdyż jego wzrok przeszywał nawet skorupę ziemską. Po długich rozmyślaniach zrozumiał, co przywołało go do ponownego życia i po 50-sięciu latach przygotowań znów wysłał swoich jeźdźców jednak tym razem w poszukiwaniu młota, na którym widnieją te same napisy, co na pierścieniu. Sauron by zwiększyć swe, szanse na zwycięstwo przekabacił na swoją stronę i sprowadził z nieśmiertelnych krain elfów Elronda, Garadiele i co najgorsza Gandalfa. Jednak jego plany szybko zostały wykryte przez trzech mędrców Rohanu i postanowili oni zebrać kilku śmiałków, którzy podjęliby się misji znalezienia młota Saurona i zniszczenia go w Mordorze. Jak to miało miejsce 100 lat temu i tym razem zebranie odbyć się miało w Rivendel, dlatego Arnathel i trzech magów Erinal, Glodin i Leonidas czekali na przybycie śmiałków z całego Śrudziemia, którzy są gotowi podjąć to wyzwanie.

INFORMACJE O SESJI:

1. Preferuje sesje z trzema graczami jednak, jeżeli będzie dużo chętnych to max z 4 graczami, ale to już będzie naprawdę max
2. Sesje rozpoczniemy najprawdopodobniej za trzy tygodnie, czyli 24 marca tego roku jednak możliwe, że szybciej, jeżeli zdołam zebrać trzech graczy.
3. Karty postaci proszę umieszczać w tym temacie jak również wyślijcię mi na PW.
4. Sesje toczyć będziemy przez snucie opowieści, a to czy ktoś np. wygra walkę z jakimś potworem będę decydować ja gdyż oczywiste jest że nie pokonacie od razu super potężnych potworów i nie użyjecię np. potężnych czarów.
5. Najłatwiej dostać się będzie tym którzy wymyślą ciekawą historię oraz wygląd i charakter gdyż to te rzeczy dla mnie liczą się najbardziej.

KARTA POSTACI POWINNA ZAWIERAĆ:
Imię:
Nazwisko:
Płeć:
Wiek:
Rasa:
Profesja:
Umiejętności:
(według rasy i profesji)
Wygląd:
Charakter:
Historia:
(jak najciekawsza, jeśli można w historii powinna znaleźć się specjalna rzecz z waszego życia którą umieścicie w ekwipunku )
Ekwipunek: (oczywiście z umiarem, powinna się tu także znaleźć jakaś specjalna rzecz z waszego życia np. jakiś amulet, księga, pomagający ci ptak itp. )

Rasy:
-człowiek
-elf
-półelf
-krasnolud :

Profesje:
-rycerz
-mag
-alchemik
-druid
-skrytobójca
-łucznik

UWAGA!!!!
Jest to moja własna wizja Śródziemia.
 
__________________
"Anduril płomień zachodu wykuty ze zwonków Narsila"(Władca Pierścieni Powrót Króla)
kali0 jest offline