Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-07-2014, 18:11   #3
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
w przypadku Rugera 10/22 w internecie jest tego tyle że nie chciałem narzucać konkretnej wersji. Inne (jak pistolety czy jednostrzałowe karabinki) potraktowałem jako jeden rodzaj, bo bądźmy szczerzy nie bardzo się między sobą różnią, opierają się na tej samej zasadzie działania i mają taką samą pojemność magazynka więc nie ma sensu żeby dla każdej broni z takimi samymi właściwościami tworzyć osobną rubrykę

Z Marlinem Model 60 i American 180 to już czyste lenistwo ale raczej trudno źle trafić

W przypadku oryginalnej mechaniki zawsze możesz liczyć na szczęście i to że wypadnie 1 lub 2 zadając wyższe obrażenia

Elaboracja chodzi mi po głowie ale to dopiero będzie ściana tekstu którą ciężko będzie okrasić zdjęciami :/
 
Leminkainen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem