Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2014, 08:43   #3
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Aby nie było ja też zareklamuję, ale nie samą sesję, a MG. Piotr jako gracz jest świetny właśnie w odgrywaniu dlatego podejrzewam, że przedstawieni przez niego NPC i świat będą niezwykle ciekawe. Mimo iż ostatnio (z żalem serca) musiałem zrezygnować z udziału w rekrutacji jednego z moich ulubionych MG i argumentowałem to brakiem czasu to... Zgłaszam się!

Długość kolejki jest taka, że nawet mając dużo mniej czasu niż planowałem mieć na LI bez problemu powinienem być w stanie odpisywać i "nie zamulać" sesji. Poza tym ja naprawdę uwielbiam śledztwa i takie tam - poczytajcie sesję "Imperium na peryfieriach" w uniwersum Młotka, a każdy się przekona na własne oczęta. Obecnie zgłaszając się możecie nie tylko fajnie zagrać, ale też konkurować z KP mojego autorstwa.

Piotrze chciałem zapytać odnośnie samej karawany: Czy gracz odgrywający kupca będzie miał przy sobie swoich ludzi (poza ochroniarzem i synem), którzy np. razem z nim się gdzieś zatrzymają? Odgrywanie całej grupy (jedynie w części) mogłoby być ciekawe chociaż w sumie w sesji detektywistycznej średnio mi to pasuje. Nad rolą cały czas się zastanawiam, bo jako, że syn i ochroniarz dają (na mój gust) więcej swobody w wyborze profesji itd. to handlarz wydaje się mistrzem pod taką właśnie przygodę.
 
Lechu jest offline