Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-07-2014, 12:49   #6
Python
 
Python's Avatar
 
Reputacja: 1 Python jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skał
Mężczyzna spojrzał z ukosa na grożącą mu elfkę i dwóch jawnie szydzących z niego mężczyzn.
- Zaiste wygląd mój nie licuje ze stanowiskiem książęcego posłańca. Zapewniam jednak, że w mych żyłach płynie błękitna krew, jeno los się ode mnie odwrócił. Ciężkie czasy nastały dla mnie i mojej rodziny. Na służbę przyszło mi się zaciągnąć. Wszystkie zarobione pieniądze wysyłam bliskim, a sam żyje skromnie, bardzo skromnie. Książę Igthorn panem jest tych ziem i każdy to wam powiem. Jeżeli jednak nie interesuje was praca dla niego, mówi się trudno. Najmitów takich, jak wy w okolicy nie brakuje. Znajdzie się kto inszy na wasze miejsce.
Powiedział mężczyzna szykując się do odejścia.
 
__________________
Pies po kastracji nie staje się suką.
"To mój holocaust - program zagłady bogów"
"Odważni nigdy nie giną, mając tylko wiarę i butelki z benzyną" Konstruktor
Python jest offline