Wątek: Call-Girl (21+)
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2014, 00:29   #1
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 5564 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Call-Girl (21+)

Dla potencjalnych czytających:
Sesja zdecydowanie dla osób pełnoletnich (tematy mocno seksualne). Czujcie się ostrzeżeni.

31 grudzień, 2048
18:31 czasu lokalnego
Miami


Miami było miastem ludzi wyzwolonych, pięknych, odważnych i przede wszystkim: bogatych. Od samego kryzysu w 2016 i jego załagodzeniu w 2017, Umbrella pozwoliła sobie zrobić z niego jeszcze bardziej niesamowite miejsce, pozwalające zaznać wszelkich wygód i przyjemności tym, którzy się zasłużyli. Rozbicie korporacji i wszystkie perturbacje po drodze nie zmieniły tego faktu, bowiem kto już tu trafił, bardzo się starał pozostać. Ciężko pracujący ludzie zdarzali się tu rzadko, zawsze wysokie temperatury, piękne słońce i widoki, to nie wyzwalacze pracowitości. Podobnie jak skąpo ubrane kobiety czy ładnie zbudowani mężczyźni z deskami surfingowymi pod pachami. Co nie znaczyło, że tych biedniejszych nie było. O nich się po prostu nie mówiło.

Desire rzadko stykała się z tą "gorszą" częścią społeczeństwa Miami. Wyrobiła sobie już markę, jej zdolności i piękno znane były w pewnych kręgach od dawna, a sąsiedzi wcale nie marudzili, że mają taką sąsiadkę. Nie dało się zliczyć ile razy byli bowiem świadkami czegoś ciekawego dla oczu i uszu. I nawet chłodny profesjonalizm z jakim ich traktowała, odmawiając bliższych kontaktów bez pokaźnej sumki eurodolarów, nie zmienił tego nastawienia.

H4, jak skrótowo zwykle sam się zwał, pojawił się w jej głowie, kiedy przygotowywała się na dzisiejszą, najlepiej zwykle płatną w roku, imprezę. Sylwester to zawsze najlepszy czas na huczne zabawy, podczas których połowa miasta zapominała się w alkoholu, używkach i oczywiście seksie. Tego roku miało być tak samo, zresztą została wynajęta dobre pół roku wcześniej, zarezerwowana na ten specjalny termin.
- Hej słodka, przesłałem ci dokładniejszy intel na temat dzisiejszego przyjemniaczka. Mam niestrawności, najpierw przeczytaj. Potem mam bombę!
Brzmiał na podekscytowanego. Jak zawsze był podłączony do jej wewnętrznego komunikatora. Nie znikał stamtąd niemal nigdy. W sumie nie prosiła go o to, dało się przyzwyczaić, co było ciekawym połączeniem, biorąc pod uwagę to, że ona sama nie miała pojęcia jak netrunner się naprawdę nazywa. Zerknęła na komputer, na którym odpalił się plik.

Cytat:
Jack Brelic
wiek: 52
wzrost: 184 cm, waga: 89 kg
zawód: finansista w One Bank, powiązanie z korporacją Kalisto
miejsce zamieszkania: Tahiti Beach Island Rd 8
stan cywilny: rozwodnik, 2 dzieci, rodzina mieszka w Miami
zainteresowania: snob; golf, jacht, wystawne bankiety, polowania
zainteresowania seksualne: oficjalnie dominujący, lubiący rządzić i pokazywać swoją władzę; dogrzebałem się do czegoś więcej - prywatnie porąbaniec lubi zmianę ról, też w ostrej formie z ćwiczącą go babeczką (widziałem przypadkiem zdjęcia, blaah, OMG, wisisz mi za to!!!)
kobiety: lubi pewne siebie, piękne, wyuzdane, swobodne i nie wstydzące się swojego ciała, to ostatnie wnioskuję po tym co widziałem, potrafił się pojawić na imprezie z laseczką bardziej gołą niż ubraną. Uległe w towarzystwie, może ci kazać obciągnąć jakiemuś swojemu kumplowi, dać się pomacać, pokazać coś, sam nie wiem do czego się posunie. Zastrzeż sobie dopłatę w cenniku. Prywatnie jak złapie klimat to każe tobie rządzić, tak sądzę.
Została mu polecona, lecz nie spotkała tego mężczyzny nigdy wcześniej. Cóż, to nie aż takie dziwne, w mieście mieszkało niemal osiem milionów ludzi i duży ich odsetek było na nią stać. Miała się zjawić przed 22 w jego willi i udawać kolejną z tymczasowych i otwartych na wszystko dziewczyn. Normalna sprawa. Tylko, że H4 miał coś do dodania.
- Ostrzeż mnie przez rżnięciem tyłka tego zboczeńca, ok? Będziesz musiała pokombinować jak go wprowadzić w klimaty, bo robotę złapałem. Okazuje się, że zboczuś równo o północy ma w domu zamknięcie roku. Spływają ważne dane i zapisują się na dyskach jego komputerów. Pogrzebałem trochę i skontaktowałem się z pewną grupą, która jeszcze się przede mną nie ujawniła, a która bardzo chce te dane. Płacą pięćdziesiąt tysiaków i dodatkowe dwadzieścia jak gościu się nie zorientuje, że coś się stało. Połowa dla ciebie, połowa dla mnie, co? Podepniesz się, ja zrobię swoje, ty zrobisz swoje. Będziesz musiała go zająć na dość długo. Mam nadzieję, że pasuje, bo już wszystko załatwione i kilka tysi zaliczki poszło naszymi kanałami. Najlepiej wykończ go tak, żeby padł nieprzytomny z wyczerpania. Wiem, że umiesz dziecinko. Po tym musi nieźle tyłek piec, aaah - w głowie kobiety zabrzmiał wesoły śmiech netrunnera.
 

Ostatnio edytowane przez Sekal : 01-08-2014 o 19:05.
Sekal jest offline