Wątek: Call-Girl (21+)
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2014, 21:44   #7
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 6828 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Poddała się jego niepowstrzymanej pasji, a gdy trysnął w jej wnętrze z nazwą miasta na ustach, na jej twarzy pojawił się pełen satysfakcji uśmiech. Chyba właśnie zyskała kolejnego klienta, a Miami Heat nowego zawodnika. Była w swoim żywiole. Odwróciła głowę i popatrzyła na chłopaka:
- Jak miałbyś ochotę to zrobić za trzecim razem? - Zapytała ściskając go nieco i masując wewnętrznymi mięśniami, by pobudzić do ponownego działania.
Na twarzy zastygł mu wyraz błogiej rozkoszy. W sprawach seksu na pewno nie był długodystansowcem, ale to może się zmienić za jakiś czas, kiedy będzie go stać, aby samemu wynająć taką kobietę jak ona. Widząc, że wcale nie żartuje i ma zamiar pozwolić mu raz jeszcze, odpowiedział szybko:
- W tyłek... - wypalił w zapamiętaniu i szybko się zmieszał. Gdyby nie był czerwony już teraz, to na pewno zobaczyłaby pojawiający się mocny rumieniec. - To znaczy nie jeśli... - zaczął się niezdarnie tłumaczyć, ciągle tkwiąc głęboko w ciele kochanki.
Zaśmiała się spoglądając na niego przez ramię. Był taki słodki i pełen entuzjazmu, że może nawet byłaby skłonna przemyśleć dla niego jakąś zniżkę, zanim zacznie zarabiać naprawdę niezłe pieniądze:
- Możesz zrobić wszystko na co masz ochotę... - odezwała się zachęcająco.
To jeszcze bardziej zbiło go z tropu, bo wysunął się z niej i nie do końca wiedział co zrobić dalej. Spróbował ustawić się tak, aby dokładnie w tej samej pozycji wsunąć się w anus kochanki, bardzo dobrze wyeksponowany. Zaczął napierać na drugą dziurkę. Sam ten fakt musiał go bardzo nakręcić, robienie tego w ten „niedozwolony” sposób kręciło wielu facetów. Ten zdecydowanie nigdy wcześniej tego nie przeżył, a to podniecało specjalistkę, która miała okazję otworzyć jego horyzonty na nowe możliwości. Naparła na niego mocniej, sprawiając, że nadal sztywny członek zagłębił się w niezwykle ciasnym przejściu. Przygotowała się na jego wtargnięcie, na szczęście nie był zbyt gruby, więc doskonale nadawał się na ten pierwszy raz dzisiejszego dnia. Czuła, że jeszcze nieraz będą ją tam wypełniać zanim skończy się sylwestrowa noc. Patrick musiał poczuć dokładnie, jak zaciska się na nim zaraz po tym, gdy udało mu się wprowadzić żołądź penisa w ciasny anus. Musiał, bo zadziałało to na niego jak wyzwalacz. Poprzednie szybkie orgazmy nie wyssały z niego energii i teraz znowu złapał kochankę i jak pewnie widział wcześniej na pornosach, zaczął mocno napierać. Wysuwał się kawałek i znowu wpychał się w środek, pragnąc znaleźć się jak najgłębiej. Poczuła jak w pewnym momencie jedna ręka odrywa się od biodra i z głośnym plaśnięciem uderza w wypięty pośladek.

Krzyknęła zmysłowo, bo doskonale wiedziała, że tego oczekiwał:
- O tak! - Jęknęła i zdecydowanie nie było to udawane. Jej ciało reagowało na inwazję unosząc się na fali przyjemności. Po kilku ostrych wejściach jej młody kochanek mógł poczuć przeszywające kobietę spazmy orgazmu, które dosłownie zakleszczały tkwiącego w jej tyłku członka. Naparła na niego mocniej, chcąc w momencie wyzwolenia czuć go głębiej. Tak jak lubiła najbardziej. Na granicy bólu tworzyła się największa rozkosz. To, że bez trudu osiągała prawdziwe, niczym nie wspomagane orgazmy także wpływało na cenę, jaką płacono za świadczone przez nią usługi. Mężczyzna uwielbiał czuć i słyszeć orgazm kochanki. Patrick nie był wyjątkiem i kiedy go ścisnęła, sam niemal nie doszedł. Wytrzymał wyłącznie dzięki wcześniejszym dwóm wytryskom i temu, że wewnątrz tej niegrzecznej dziurki zwykle mężczyźni mogli dłużej. Odczekał moment i znowu pchnął, ciągle w staraniu zmieszczenia w nią całego członka. Uderzył raz jeszcze w pośladek i sam przy tym jęknął. Znajdował się na skraju podniecenia i rozkoszy, mocnymi ruchami pragnąc ją wyzwolić głęboko w Desire. Kobieta zamknęła oczy, a jej wyszkolone ciało prawie bez udziału woli przystosowywało się tak, by spełnić jego pragnienie. Gdy wepchnął się do końca, co przy jego długości było wyczynem na granicy realności, poczuła prawdziwą, zawodową satysfakcję. Chyba właśnie ustanowiła kolejny rekord w statystyce, którą prowadzili z H4. Chłopak był jej nieświadomy, co mogło być ciekawe przy weryfikowaniu tej rzeczywistości ze zwyczajną, nie profesjonalną kochanką. Obecnie zupełnie się to dla niego nie liczyło. Z wielkim entuzjazmem brał anus Jess, mocno, szybko, gwałtownie, okraszając swoje pojękiwania mocnymi klapsami. Trwało to przez moment, aż wreszcie poczuła jak zaczyna drgać, a całym ciałem wstrząsa silny dreszcz. Spuścił się bardzo głęboko, zanurzony całkowicie. Szybko wysunął się i opadł na łóżko, pozostawiając ją w wypiętej bezwstydnie pozycji, bokiem do kamery. Wolno odwróciła się tak, by pokazać w nie swój nadal wypięty tył i lekko zaczerwienione, obrzmiałe otwory. Z jednego z nich wypływała biała gęsta ciecz.
 
Sekal jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem