Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-07-2014, 17:58   #8
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Wróciłem!

Roni, sesja będzie mocno inspirowana grą, ale ciężko podać mi jakikolwiek procent, a wolałbym nie przytaczać szczegółów.
Prześlij mi na PW wszystko, co tylko pamiętasz z gry i do którego momentu doszedłeś (opcjonalnie do którego momentu pamiętasz). Zobaczymy co da się z tym zrobić

Vena, jakby przyszło co do czego, to nie ma problemu. Mogę przez chwilę pociągnąć postać na autopilocie
Poza tym zaczynamy 01.09 i mój post będzie najprawdopodobniej wieczorową porą - zatem czas na odpis będzie minimalnie do 06.09.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline