Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2014, 21:25   #5
Python
 
Python's Avatar
 
Reputacja: 1 Python jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skałPython jest jak klejnot wśród skał
I proponujesz pracę charytatywną w widmowym projekcie, który ma ponoć duże aspiracje.

Na dysku zalegają mi materiały do rpg słowiańskiego, który jakiś czas temu montowałem z jednym znajomym.

Raz piszesz prasłowiańskie, raz słowiańskie to jak na mój gust dwie różne rzeczy. Grupa ma tworzyć nowe legendy, ale potrzebna jest przy tym dogłębna wiedza historyczna. I co ciekawa członkowie grupy będą ze sobą konkurować.

Dziwne to wszystko. Doprawdy dziwne, choć może to tylko takie wrażenie po dość lakonicznym pierwszym poście.

Co oferujesz ze swojej strony i co sam do tej pory zrobiłeś? I dlaczego ktokolwiek miałby w ogóle mieć chęć wchodzić w ten mglisty projekt?
 
__________________
Pies po kastracji nie staje się suką.
"To mój holocaust - program zagłady bogów"
"Odważni nigdy nie giną, mając tylko wiarę i butelki z benzyną" Konstruktor
Python jest offline