Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-07-2014, 10:04   #1
Hamsterking
 
Reputacja: 1 Hamsterking ma wspaniałą reputacjęHamsterking ma wspaniałą reputacjęHamsterking ma wspaniałą reputacjęHamsterking ma wspaniałą reputacjęHamsterking ma wspaniałą reputacjęHamsterking ma wspaniałą reputacjęHamsterking ma wspaniałą reputacjęHamsterking ma wspaniałą reputacjęHamsterking ma wspaniałą reputacjęHamsterking ma wspaniałą reputacjęHamsterking ma wspaniałą reputację
[Neuroshima] W poszukiwaniu światła... - reaktywacja

Witam każdego z osobna, kto zajrzał do tego tematu

Na samym wstępie chciałbym uprzedzić, przed pewnym faktem - to pierwsze moje MG'kowanie w jakimkolwiek systemie. Samemu gram w RPG tylko 4 lata z przerwami, ale w końcu chciałbym spróbować swoich sił jako Mistrz.

Opis sesji:

Zasrane Stany nie są przyjaznym miejscem dla jakiejkolwiek formy życia, choć to ludzie mają najgorzej, bowiem o tyle maszyny Molocha trzymają się w miarę razem, a zwierzęta tego samego gatunku jednoczą się, tak każdy człowiek jest sobie wrogiem. Żeby jakoś przeżyć w tym świecie potrzebna jest oczywiście gotówka, za którą ganiają ludzie wszelkiej maści. W jej poszukiwaniu nasi bohaterowie trafiają do Nowego Jorku, pełnego szczurów, mutantów oraz popie***onych patriotów, do którego zaprasza ich tajemniczy pan Smith z ofertą nie do odrzucenia - mają zejść do serca metra i tam znaleźć... coś cennego (to coś zostanie podane na początku sesji). W zamian za odnalezienie owego obiektu, oferowana jest pokaźna nagroda w wysokości 800 gamblii.

Chyba to tyle z samego zarysu fabularnego pierwszych sesji, bowiem jeśli cała przygoda będzie szła sprawnie, a gracze będą wykazywać chęci mam zamiar poszerzyć przygodę o inne miasta oraz lokacje, tworząc całą historię kampanię.

Sprawy techniczne:
- Poszukuje od 3 do 4 graczy.
- Nie daje żadnych ograniczeń w tworzeniu postaci (oczywiście po za ograniczeniami samego systemu).
- Rekrutacja potrwa 2 tygodnie
- KP proszę wysyłać mi na PW
- W razie potrzeby, proszę pisać do mnie na PW - z chęcią odpowiem na nurtujące pytania osób, zamierzających wziąć udział w sesji.
- Do standardowej karty postaci (może być skanem normalnej karty lub napisaną na klawiaturze) proszę dodać podpunkt CELE/MARZENIA, czyli do czego nasz bohater dąży. Można też wysłać biografię naszej postaci, ale nie jest to konieczne (może ona wyjść w trakcie fabuły lub wyślecie mi wiadomość o najważniejszych postaciach, zdarzeniach i miejscach z waszego życia)
- Aby nie było zgrzytów i zarzucania manipulowania wynikami kośćmi, będę używał generatora kości do którego będę wysyła link z tytułem rzutu.


Całość może ulec zmianie jeśli większe grono graczy tego sobie zażyczy, bowiem chodzi tu o wspólną zabawę i wyluzowanie .
 
Hamsterking jest offline