Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2014, 18:52   #1
LuckyLuck
 
LuckyLuck's Avatar
 
Reputacja: 1 LuckyLuck wkrótce będzie znanyLuckyLuck wkrótce będzie znanyLuckyLuck wkrótce będzie znanyLuckyLuck wkrótce będzie znanyLuckyLuck wkrótce będzie znanyLuckyLuck wkrótce będzie znanyLuckyLuck wkrótce będzie znanyLuckyLuck wkrótce będzie znanyLuckyLuck wkrótce będzie znanyLuckyLuck wkrótce będzie znanyLuckyLuck wkrótce będzie znany
[Komentarze] Danse Macabre

Witam wszystkich graczy i ewentualnych obserwatorów sesji!


Zaczynamy sesję, post pojawi się chwilę po utworzeniu tego tematu. Ze swojej strony chciałbym życzyć powodzenia i żeby za szybko nie zamieniło się to w pvp, chociaż taką możliwość też przewiduję

Teraz kilka słów o tym co i jak należy pisać:
1. Starajmy się nie przekraczać jednej strony A4, bo co za dużo to nie zdrowo.
2. Kwestie dialogowe piszemy od myślników (-) kursywą, zaś myśli za od tyldy (~), też kursywą.
3. Jeśli ktoś z rekrutacji nie pamięta, to na odpisywanie macie 4 dni od momentu kiedy wstawię post, ja zaś w ciągu 3 dni od wstawienia przez ostatniego z graczy.
4. Doc nie jest obowiązkowy, jeśli jednak chcielibyście prowadzić za jego pomocą NIEKTÓRE rozmowy, to niech ktoś stworzy, a ja wstawię link w tym punkcie.
5. Opis dworu. Będzie uzupełniany, kiedy ktoś z was spotka kolejnego dworzanina.
6. Jeśli ma was nie być dłuższy czas, powiadomcie mnie, a ja na tą turę przejmę postać bez żadnych konsekwencji. Kto tego nie zrobi, ten dostaje ostrzeżenie, zaś za drugim razem zabieram mu bezpowrotnie postać.
7. Od czasu do czasu mogę zlecić pojedynczej osobie jakieś zadanko poboczne, lub radę.

~~~~~~~~~~~~
~

Teraz zajmijmy się pierwszym postem. Krupp i Zweiss przybyli wcześniej od bretończyka, więc zdołali się nieco zadomowić w mieście. Konkurenci mieszkają w domu burmistrza, który jest ładną, trzypiętrową kamienicą położoną niedaleko ratusza. Każdy z nich mógł zaprosić jednego ze swoich ludzi (wysłannik sam wybierze kogo zabiera, zaś Zweiss zabiera postać Czajosa) tam, reszta została rozlokowana po całym mieście. Świta Kruppa liczy 15 ludzi, zaś Weissa 43. Po mieście wszędzie krążą straże, zwłaszcza w pobliżu trzech miejskich tawern: ,,Miedziany Posmak'', ,,Pod Zabójczym Kuflem'' i ,,Raj Górnika''. Z kolei Jacobson wraz z innym krasnoludami zatrzymali się ,,Pod Zabójczym Kuflem''. Właśnie on ma opisać najlepiej ostatni etap podróży do Felsen, zaś reszta oczekiwanie na bretończyka.
 

Ostatnio edytowane przez LuckyLuck : 05-08-2014 o 21:02.
LuckyLuck jest offline