Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2014, 20:38   #4
Sesjator
 
Sesjator's Avatar
 
Reputacja: 1 Sesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodze
Jednak zdradziłem tą alternatywną wersję (przynajmniej częściowo)

Cytat:
Napisał Eger Zobacz post
Tylko 5 umiejętności? Wydaje się trochę mało. Jakieś poziomy? Czy chodzi o takie najważniejsze umiejętności wykonawcze (zielarstwo, alchemia, medycyna), a reszta (fechtnek, łucznictwo) będzie wynikała z profesji?

Jaka jest średnia wartość atrybutów?
Stwierdziłem, że 5 wystarczy. Nie chodzi o to, że tylko 5 rzeczy dana osoba umie, ale o to że w 5 rzeczach się specjalizuje.

Średnia wartość atrybutów wynosi 5

Cytat:
Pytania z innej beczki, a jakże ważnej, bo widzę tutaj, że autorskie podejście do wiedzmaka.

Jaka maksymalna wartość atrybutu?
Gdzie wysyłać karty (doc, mail, pw)?
Jakie tempo w sesji przewidujesz? Ile dni dla graczy? Ile dni na odpis MG?
10 (zapomniałem napisać, za co przepraszam)
1: Beznadzieja
2: Bardzo kiepsko
3: Kiepsko
4: Ujdzie
5: Åšrednio
6: Całkiem nieźle
7: Dobrze
8: Bardzo dobrze
9: Wspaniale
10: Mistrz

Na pw

Wstępnie (i tego raczej będę się trzymał) gracz ma na odpis 5 dni, tyle samo ma MG, chyba że ktoś mnie poinformuje o nieobecności

Okey, ta wiadomość jest naprawdę bardzo ważna, otóż zmieniam fabułę sesji. Nie lubię sesji drużynowych, a ta sesja by tego wymagała, dlatego wa poinformuje, że zamiast tego każdy z was będzie miał inny wątek główny. Taki który pasował by do waszej postaci. Może jeden z was będzie miał wątek paczki, ale raczej nie, dlatego zmieniam to. Będzie to trochę bardziej sandbox, choć nie do końca, ponieważ będziecie mieli cel główny, tylko nie będziecie go mieli od razu. Możecie też się gdzieś spotkać, ale nie oznacza to, że musicie współpracować, być może będziecie nawet konkurować. Tak więc dość znacząco zmieniam główny post.

Są w ogóle jacyś chętni?
 

Ostatnio edytowane przez Kerm : 05-08-2014 o 21:10. Powód: Post pod postem
Sesjator jest offline