Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2014, 23:37   #6
LuckyLuck
 
LuckyLuck's Avatar
 
Reputacja: 1 LuckyLuck wkrótce będzie znanyLuckyLuck wkrótce będzie znanyLuckyLuck wkrótce będzie znanyLuckyLuck wkrótce będzie znanyLuckyLuck wkrótce będzie znanyLuckyLuck wkrótce będzie znanyLuckyLuck wkrótce będzie znanyLuckyLuck wkrótce będzie znanyLuckyLuck wkrótce będzie znanyLuckyLuck wkrótce będzie znanyLuckyLuck wkrótce będzie znany
[Odpowiedź Amelii na pytania Aldemanna]


- Więc tak zacznę od tego co wiedziałam o Kruppie jeszcze zanim tu dotarliśmy ...- przerwała w tym momencie by wypić odrobinę wina z kieliszka.
-To bankrut!- wyrzuciła nagle, sama była najwyraźniej tym zszokowana- Macocha podpuszczała ojca przeciw niemu, kiedy walczył o te miasto barbarzyńców wyznających wilki. Kiedy wrócił pokłócili się i natychmiast zaczęli się pojawiać ci, od których napożyczał pieniędzy.
-Jego towarzysze są, że tak powiem ciekawi... Wiesz że jeden jest czarnoksiężnikiem? To najprawdziwszy nekromanta! Chodzi z wytatuowanym ciałem, nawet na kuście coś ma podobna! Służka z Raju Górnika mówiła, że dwie noce temu widziała jak Łapie koguty po zaułkach, żeby poodcinać im łby i pisać krwią po ścianach! Jest też jeden taki, prawdziwy pies na baby, von Merxheim. Jakiś wyrok w Nuln za coś dostał, ale niestety nie wiem o co chodzi.
-Co do innych, to słyszałam, że służą mu Haron i Wilfred. O nich nic ci nie powiem, jeśli Wilfred się dowie że o nim mówię, to znajdzie mnie on, albo ci dla których pracuje, a Haron...- Amelia nie dokończyła zdania, tylko jednym haustem wypiła, to co zostało w jej kieliszku. Kiedy już się trochę uspokoiła rzekła:
-O bretończykach jeszcze nic nie wiem, ale ta suka mnie niepokoi. Kiedyś, powiedzmy że poznałam kilku rycerzy z Bretonii, a oni zawsze lubią mówić w czym oni i ich zadupie jest lepsze od Imperium. Ta kobieta to coś w rodzaju kapłanki, ale czaru rzuca lepiej niż większość magów kiedykolwiek będzie potrafiła.
 
LuckyLuck jest offline